Виставкові салони

м. Львів, вул. Городоцька 355/6
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Львів, пр. Чорновола, 39

Обслуговування по гарантії

Наша компанія гарантує прекрасний зовнішній вигляд зі збереженням усіх своїх експлуатаційних функцій продукції протягом 12 місяців для дверей з моменту доставки.

Умови гарантії міжкімнатних дверей: 

Випадок визнається гарантійним (за умови правильної експлуатації і дотриманні техніки монтажу):   

 • Зміна геометрії; 
 • Руйнування конструкції;
 • При виникненні відшарування і тріщин в шпоні шириною більше 1 мм.

Випадок не визнається гарантійним (і тягне за собою зупинку гарантії):

 • Якщо пошкодження носить механічний характер, або внаслідок механічних впливів;
 • Зміна конструкції, зміна встановлених заводом-виробником розмірів дверного полотна шляхом його підрізування по висоті і / або ширині;
 • Внаслідок порушення технологічного процесу проведення внутрішніх оздоблювальних робіт (обклеювання шпалер, штукатурка стін, укладання плитки і т.д.). Рекламації по дверях встановленим в таких приміщеннях розгляду не підлягають, і покупець самостійно несе відповідальність за збереження зовнішніх і експлуатаційних властивостей купленого товару;
 • Неправильна експлуатація, порушення технології установки і монтажу.

Умови гарантії вхідних дверей: 

Виробник гарантує відповідність виробу вимогам Конструкції будинків і споруд. Двері металеві протиударні вхідні в квартири і на вулицю. Загальні технічні умови ". Гарантійний термін надійної роботи дверей 12 місяців від дня покупки за умовою виконання правил безпеки, установки і експлуатації. Гарантія не поширюється на комплектуючі, придбані замовником самостійно. Гарантія діє лише в разі наявності у замовника заповненого гарантійного талона, який підтверджує, що монтаж зроблений фахівцями регіональних торгових представництв Компанії «Door.UA».

Випадок не визнається гарантійним (і тягне за собою зупинку гарантії):

 • При порушенні інструкції по монтажу, зберігання та експлуатації;
 • При наявності механічних пошкоджень, викликаних неправильним користуванням або діями третіх осіб;
 • За умови монтажу, ремонту або наладки, здійснених не фахівець регіональних торгових представництв компанії «Door.UA»;
 • При пошкодженнях вироби, викликаних форсмажорними обставинами, різноманітними стихійними факторами, пожежею тощо, дією хімічних і абразивних речовин;
 • При пошкодженні, втраті або внесення змін до даного документу не фахівцями регіональних торгових представництв компанії «Door.UA».

Усунення дефектів, які виникли не з вини виробника, а також післягарантійне обслуговування виконується фахівцями регіональних торгових представництв компанії «Door.UA» і оплачується замовником згідно прайсу даних робіт.

Важливо! Гарантія є дійсною при наявності платіжних документів і оригіналу рахунку-фактури до цієї рекомендацією з печаткою фірми-продавця. Якщо випадок буде визнаний гарантійним, то ремонт виконується безкоштовно. Покупець має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дати покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, ярлики і платіжний документ.

Рекомендації по експлуатації, зберігання і безпосередньо дверних блоків

Шановний покупець, Ви придбали двері в компанії «Door.UA». Двері, що продаються нашою компанією, виготовлені з натуральних матеріалів, і як наслідок, вимагають правильного ставлення до себе. Наведені нижче правил транспортування, складування і установки дверного блоку гарантує його тривалу і безпроблемну експлуатацію, а також застосування умов гарантійного обслуговування: 

 • Установкою дверного блоку повинні займатися фахівці, які пройшли навчання і мають відповідну кваліфікацію;
 • Дверні полотна необхідно берегти від попадання прямих сонячних променів, високих температур і намокання;
 • Переміщення дверей проводиться тільки у висячому положенні або за допомогою механічних засобів (візки та ін.) Переміщення двері волоком не допускається;
 • Установка дверного блоку повинна здійснюватися в приміщенні з нормальною вологістю, в якому не повинно бути надмірної сухості або підвищеної температури.  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ встановлювати двері під час або до проведення ремонтних робіт (оштукатурювання, фарбування, обклеювання шпалер, укладання плитки і т.д.), а так само протягом трьох днів після їх завершення;
 • Рекомендується на 3-4 дні покласти двері в приміщення, де вони будуть встановлені, для вирівнювання параметрів вологості і температури; Експлуатація міжкімнатних дверей повинна здійснюватися у внутрішніх приміщеннях з вологістю повітря не більше 65% при температурі від 15С до 40С;  
 • Експлуатація металевих вхідних внутрішніх дверей повинна здійснюватися у внутрішніх приміщеннях при температурі від -30 ° С до + 40 ° С.  Експлуатація металевих вхідних вуличних дверей повинна здійснюватися при температурному режимі від -30 ° С до + 40 ° С з обов'язковим встановленням навісу або козирка, який є захистом від атмосферного впливу (під прямими променями, прямого попадання снігу і дощу);

У процесі експлуатації дверних полотен, коробки, лиштви не повинні застосовуватися механічні методи впливу на них, що викликають їх пошкодження. 

Показати фільтр >>

Увага!

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте Угоду користувача. Якщо ви не згодні з зазначеною нижче Угодою користувача, не використовуйте цей сайт.


Угода користувача
Цією угодою визначено умови використання сервісів і матеріалів веб-сайту https://lvivski.ua/
Терміни, що вживаються в Угоді користувача:
Користувачі сайту - фізичні особи, в тому числі і представники юридичних осіб, які мають можливість візуального ознайомлення з інформацією, яка розміщена на Сайті.
Адміністрація сайту - правовласник сайту https://lvivski.ua/


1. Умови використання сайту
1.1. Дана угода користувача (іменована надалі Угода) являє собою оферту умов щодо користування веб-сайтом https://lvivski.ua/ (далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту та фізичною особою (в тому числі представниками юридичних осіб) (Іменованим надалі Користувач), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.
1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.
1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.
1.4. Ця Угода може бути змінена та / або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.
1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача і Адміністрації Сайту.

2. Порядок використання Сайту
2.1. Сайт дозволяє Користувачеві переглядати і завантажувати інформацію з сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей.
2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, Користувач погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.
2.3. У процесі реєстрації на сайті, Користувач отримує логін і пароль за безпеку, яких несе персональну відповідальність.
2.4. Користувач може звертатися до Адміністрації сайту з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з будь-якої іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей по будь-якою ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача
3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Беручи цю Угоду Користувач дає згоду на збір, обробку та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та Правилах Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з членством Користувача з метою надання відповідних послуг.
3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.
3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреси та електронні адреси, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.
3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за збиток, нанесений таким доступом.
3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (по запитам), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, не таким, що суперечить положенням чинного законодавства України.

4. На Сайті заборонені:
4.1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.
4.2. Прямі та непрямі образи кого-небудь, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, в тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
4.3. Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру.
4.4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.
4.5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
4.6. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу, якщо на таку рекламу або ви не отримали листа спеціального дозволу від Адміністрації сайту.
4.7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
4.8. Видача себе за іншу людину або представника організації і / або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників і власників Сайту, а також введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів.
4.9. Розміщення матеріалів, які Користувач не має права робити доступними згідно із законом або згідно з якими-небудь контрактними відносинами, а також матеріалів, які порушують права на будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності і / або авторські і суміжні з ним права третьої сторони.
4.10. Розміщення не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, спаму, схем "Пірамід", "листів щастя"; матеріалів, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного обладнання або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет.
4.11. Навмисне або випадкове порушення будь-яких застосовних місцевих, державних або міжнародних нормативно - правових актів.

5. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту
5.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність представленої на Сайті інформації.
5.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігається на Сайті інформації.
5.3. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрації сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.
5.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо користувача.
5.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані на Сайті.
5.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
5.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на Сайті.
5.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректні вказівки Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.
5.9. При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-який інший неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, навмисне що порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.
5.10. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

6. Порядок дії Угоди
6.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.
6.2. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.
6.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.
6.4. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах справжнього сайту, є власністю їх відповідних власників.
6.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини Сайту, окрім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією сайту.
6.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.
6.7. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
6.8. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.
6.9. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав, які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту. Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.


Захист персональних даних
Шановний Користувач, реєструючись на нашому сайті або використовуючи різні сервіси нашого сайту, які вимагають введення Ваших особистих даних, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а також узгодженим і затвердженим Правилам. Адміністрація сайту залишає за собою право на використання даної інформації в маркетингових цілях в рамках надання послуг.
Узгоджені та затверджені Правила відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» Користувач, реєструючись на сайті https://lvivski.ua/ (далі - «Сайт»), в тому числі, створюючи свій аккаунт і / або реєструючись як користувач будь-яких сервісів Сайту, в разі здійснення відповідних дій під власним і дійсним (а не вигаданим) ім'ям, дає свою згоду власнику сайту на обробку персональних даних Користувача (Прізвище, ім’я, по батькові, стать, вік, місце проживання, дата і місце народження, контактні даних у разі надання такої інформації та за умови, що така інформація є правдивою і дійсною).
Користувач дає згоду власнику сайту на здійснення дій в інформаційній (Автоматизованій) системі та / або в картотеках персональних даних, які пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею), знеособлення, знищенням відповідних персональних даних і відомостей про Користувача - фізичну особу. Користувач також дає власнику Сайту право визначати на власний розсуд порядок використання персональних даних Користувача (в тому числі порядок використання персональних даних працівниками власника Сайту відповідно до їх професійними чи службовими, або трудовими обов'язками), порядок захисту, поширення, порядок доступу до баз даних і порядок передачі права обробки персональних даних іншими суб'єктами відносин, пов'язаних з персональними даними. Користувач надає зазначені права власника сайту з метою дотримання останнім вимог чинного законодавства про захист персональних даних.

Адміністрація сайту може направляти Користувачу повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), направлені Користувачем через форму зворотного зв’язку та в процесі замовлення товарів та/або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. Адміністрація сайту здійснює надсилання повідомлень у вигляді електронних листів, повідомлень через телекомунікаційні служби для обміну текстовими повідомленнями між комп'ютерами або іншими пристроями користувачів через комп'ютерні мережі, SMS-повідомлень, сповіщень у мобільних додатках, сповіщень у веб-браузерах.

Обслуговування по гарантії

Наша компанія гарантує прекрасний зовнішній вигляд зі збереженням усіх своїх експлуатаційних функцій продукції протягом 12 місяців для дверей з моменту доставки.

Умови гарантії міжкімнатних дверей: 

Випадок визнається гарантійним (за умови правильної експлуатації і дотриманні техніки монтажу):   

 • Зміна геометрії; 
 • Руйнування конструкції;
 • При виникненні відшарування і тріщин в шпоні шириною більше 1 мм.

Випадок не визнається гарантійним (і тягне за собою зупинку гарантії):

 • Якщо пошкодження носить механічний характер, або внаслідок механічних впливів;
 • Зміна конструкції, зміна встановлених заводом-виробником розмірів дверного полотна шляхом його підрізування по висоті і / або ширині;
 • Внаслідок порушення технологічного процесу проведення внутрішніх оздоблювальних робіт (обклеювання шпалер, штукатурка стін, укладання плитки і т.д.). Рекламації по дверях встановленим в таких приміщеннях розгляду не підлягають, і покупець самостійно несе відповідальність за збереження зовнішніх і експлуатаційних властивостей купленого товару;
 • Неправильна експлуатація, порушення технології установки і монтажу.

Умови гарантії вхідних дверей: 

Виробник гарантує відповідність виробу вимогам Конструкції будинків і споруд. Двері металеві протиударні вхідні в квартири і на вулицю. Загальні технічні умови ". Гарантійний термін надійної роботи дверей 12 місяців від дня покупки за умовою виконання правил безпеки, установки і експлуатації. Гарантія не поширюється на комплектуючі, придбані замовником самостійно. Гарантія діє лише в разі наявності у замовника заповненого гарантійного талона, який підтверджує, що монтаж зроблений фахівцями регіональних торгових представництв Компанії «Door.UA».

Випадок не визнається гарантійним (і тягне за собою зупинку гарантії):

 • При порушенні інструкції по монтажу, зберігання та експлуатації;
 • При наявності механічних пошкоджень, викликаних неправильним користуванням або діями третіх осіб;
 • За умови монтажу, ремонту або наладки, здійснених не фахівець регіональних торгових представництв компанії «Door.UA»;
 • При пошкодженнях вироби, викликаних форсмажорними обставинами, різноманітними стихійними факторами, пожежею тощо, дією хімічних і абразивних речовин;
 • При пошкодженні, втраті або внесення змін до даного документу не фахівцями регіональних торгових представництв компанії «Door.UA».

Усунення дефектів, які виникли не з вини виробника, а також післягарантійне обслуговування виконується фахівцями регіональних торгових представництв компанії «Door.UA» і оплачується замовником згідно прайсу даних робіт.

Важливо! Гарантія є дійсною при наявності платіжних документів і оригіналу рахунку-фактури до цієї рекомендацією з печаткою фірми-продавця. Якщо випадок буде визнаний гарантійним, то ремонт виконується безкоштовно. Покупець має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дати покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, ярлики і платіжний документ.

Рекомендації по експлуатації, зберігання і безпосередньо дверних блоків

Шановний покупець, Ви придбали двері в компанії «Door.UA». Двері, що продаються нашою компанією, виготовлені з натуральних матеріалів, і як наслідок, вимагають правильного ставлення до себе. Наведені нижче правил транспортування, складування і установки дверного блоку гарантує його тривалу і безпроблемну експлуатацію, а також застосування умов гарантійного обслуговування: 

 • Установкою дверного блоку повинні займатися фахівці, які пройшли навчання і мають відповідну кваліфікацію;
 • Дверні полотна необхідно берегти від попадання прямих сонячних променів, високих температур і намокання;
 • Переміщення дверей проводиться тільки у висячому положенні або за допомогою механічних засобів (візки та ін.) Переміщення двері волоком не допускається;
 • Установка дверного блоку повинна здійснюватися в приміщенні з нормальною вологістю, в якому не повинно бути надмірної сухості або підвищеної температури.  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ встановлювати двері під час або до проведення ремонтних робіт (оштукатурювання, фарбування, обклеювання шпалер, укладання плитки і т.д.), а так само протягом трьох днів після їх завершення;
 • Рекомендується на 3-4 дні покласти двері в приміщення, де вони будуть встановлені, для вирівнювання параметрів вологості і температури; Експлуатація міжкімнатних дверей повинна здійснюватися у внутрішніх приміщеннях з вологістю повітря не більше 65% при температурі від 15С до 40С;  
 • Експлуатація металевих вхідних внутрішніх дверей повинна здійснюватися у внутрішніх приміщеннях при температурі від -30 ° С до + 40 ° С.  Експлуатація металевих вхідних вуличних дверей повинна здійснюватися при температурному режимі від -30 ° С до + 40 ° С з обов'язковим встановленням навісу або козирка, який є захистом від атмосферного впливу (під прямими променями, прямого попадання снігу і дощу);

У процесі експлуатації дверних полотен, коробки, лиштви не повинні застосовуватися механічні методи впливу на них, що викликають їх пошкодження. 

Доставка товарів компанією Lvivski.UA

Компанія Lvivski.UA надає весь необхідний комплекс послуг - від заміру до монтажу. Процес покупки максимально простий, а витрати часу на нього зведені до мінімуму.

Транспортними компаніями доставка здійснюється по всім регіонам України. Терміни доставки обговорюються індивідуально з покупцями. Перед відправкою весь товар ретельно упаковується, що виключає ризик отримання дефектів. Подробиці можна дізнатися у менеджерів при замовленні

Доставка здійснюється пн-пт. 9:00 - 19:00.

Самовивіз товару зі складу

Товар можна забрати зі складу компанії за адресою: Україна, м. Львів, вул. Городоцька 357,  з 9:00 до 19:00

 

Важлива інформація

Менеджер завчасно проінформує Вас про час отримання товару.

Термін зберігання готового замовлення в пункті самовивозу обмежений і становить 7 календарних днів.

Дата самовивозу товару може не збігатися з датою оформлення замовлення. Будь ласка, перед поїздкою уточнюйте інформацію про отримання товару у наших операторів по телефону:

(032) 253-76-84


(067) 340-08-54

Оплата картками Visa і MasterCard

Наш сайт підключений до системи електронних платежів. Через цю систему покупець може оплатити своє замовлення, використовуючи банківську картку.

Банківськими картками MasterСard (усі типи Мastercard і Cirrus/Maestro);

Банківськими картками Visa (усі типи карт Visa і VisaElectron);

Як оплачувати замовлення онлайн:

 1. Виберіть товар і додайте в кошик;
 2. Перейдіть в кошик;
 3. Нажміть кнопку «Оформити замовлення» і введіть всі необхідні від Вас дані;
 4. Виберете варіант «Безготівковий платіж»;
 5. Виберіть варіант оплати і введіть дані, необхідні для здійснення оплати.

Банківський переказ

Оплатити покупку і доставку замовлення можна у відділеннях обраного Вами банку. Надійний банківський переказ дозволить вам залишатися спокійним за ваші кошти. Ніяких клопотів і ризиків.

Безпека онлайн платежів

Надана Вами персональна інформація (ім'я, адреса, телефон, e-mail, номер кредитної картки) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані Вашої кредитної картки передаються тільки у зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web-сервері.

Всі операції з платіжними картами відбуваються відповідно до вимог VISA International, MasterCard і інших платіжних систем. При передачі інформації використовується спеціальні технології безпеки карткових онлайн-платежів, обробка даних ведеться на безпечному високотехнологічному сервері процессинговой компанії.

Увага! При реєстрації необхідно вказувати реквізити строго у відповідності з установчими документами організації, яка є платником та одержувачем замовлення. 

 

 
https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері ламінат вікна ворота паркетна дошка металопластикові вікна міжкімнатні двері https://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері