Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Фурнітура для дверей та вікон

Завіси роз'ємні NS 100*75-1BB-АВ -0 ліві
Недоступний для продажу
Завіси роз'ємні NS 100*75-1BB-СP -0 праві
Недоступний для продажу
Завіси роз'ємні NS 100*75-1BB-PВ -праві
Недоступний для продажу
Петля АПЕКС 100*75 STEEL- S (сатин) -0 праві
Недоступний для продажу
Замок врізний NS 2041-СР-ключ
Недоступний для продажу
Замок врізний NS 2041-AB-ключ
Недоступний для продажу
Замок врізний NS 2041-PB-ключ
Недоступний для продажу
Замок врізний NS 2019-СР
Недоступний для продажу
Замок врізний NS 2019-АВ
Недоступний для продажу
Замок врізний NS 2019-РВ
Недоступний для продажу
SN93
Недоступний для продажу
AB7
Недоступний для продажу
Сторінка 1 із 14

 Вже пройшли ті часі, коли вибір дверних конструкцій був настільки вузьким, що в більшості будинків стояли однакові двері. Тепер виробники пропонують широкий асортимент моделей і відтінків, завдяки чому дверні конструкції виконують не лише практичну, але й декоративну функцію. Вхідні двері підбираються в одному стилі з фасадом будинку, а міжкімнатні повинні доповнювати загальний інтер’єр приміщення. Для того щоб такі конструкції були надійними, функціональними та мали естетичний зовнішній вигляд, потрібна якісна фурнітура.

Що таке дверна фурнітура та які її основні функції?

 Набір необхідної фурнітури визначається відповідно до дизайну та моделі дверей. Такі додаткові елементи допомагають зробити дверну конструкцію більш безпечною, функціональною та зручною в експлуатації. Також за рахунок фурнітури вдається реалізувати більше оригінальних дизайнерських рішень.

 Ручка - це головний елемент зі списку додаткових комплектуючих для дверного полотна. Це також єдиний тип фурнітури, яким ми користуємося щодня. Від дизайну ручки буде залежати загальний зовнішній вигляд дверної конструкції та зручність відкривання/закривання дверей.

 Рівень безпеки всього дверного блоку залежить від надійності петель і замків. Замки можуть працювати лише на защіпку дверей або мати додатковий висувний ригель. Закриття може здійснюватися ключем або поворотним важелем. Якісні комплектуючі допоможуть захистити ваш будинок чи квартиру від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб.

Фурнітура для вхідних і міжкімнатних дверей: критерії вибору

Щоб не помилитися з вибором фурнітури, треба приділити особливу увагу таким критеріям, як матеріал, якість покриття та деталей, а також на фірму-виробника. Найбільш поширеними матеріалами, що використовується для виготовлення дверних петель і ручок, стали латунь, а також сплави цинку, сталі та алюмінію. Латунні вироби - це більш дешевий варіант, ніж деталі зі сталевих сплавів. Однак обидва варіанти мають високу стійкість до корозії.

Одна з найважливіших вимог до фурнітури - це зручність. Окрім якості матеріалу, радимо звернути увагу на форму кожного окремого виробу. Дверна ручка має гармонійно поєднуватися з дверним полотном. Фурнітура повинна виконуватися в тому самому стилі, що й основна конструкція. Якісна дверна ручка забезпечує легке та вільне відкриття і закриття дверей.

Якщо ви підбираєте дверні петлі, краще, щоб вони мали такий самий відтінок, як ручки або дверне полотно. Оскільки основна функція петель - це утримування дверей, ці деталі повинні бути максимально надійними та міцними. Двері, укомплектовані якісною фурнітурою, не скриплять, не заїдають і мають тривалий термін експлуатації.

 Не радимо купувати алюмінієві вироби, оскільки вони швидко деформуються та мають найнижчий рівень міцності. Зазвичай базова комплектація дверей включає в себе стандартну фурнітуру низької або середньої якості, тому підбирати її доводиться окремо. Краще зайнятися цим завданням одразу при купівлі дверної конструкції.

Де купити дверну фурнітуру у Львові?

 Ми пропонуємо не лише якісні вхідні та міжкімнатні двері, але й широкий асортимент фурнітури для додаткової комплектації цих конструкцій. Якщо ви вже визначилися з комплектуючими, які вас цікавлять, замовляйте товар прямо на сайті або за вказаним номером телефону. Якщо ж у вас виникли труднощі з вибором, наші менеджери безкоштовно нададуть усі необхідні консультації. Контактна інформація для зв’язку з нами вказана у відповідному розділі сайту.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи