Виставкові салони

ВІКНА

ПЛАСТИКОВІ

від 1680,00 грн/м.кв.

Icon
Arrow
Arrow
Slider

Пластикові вікна - калькулятор вікон Львів


три повітряні камери
склопакети товщиною 24 мм і 32 мм
сірий ущільнювач
П-образне армування в рамі і стулці
Підставочний профіль з підтиском для підвіконня

від 1905 грн.
Вікно пластикове
Профільна система Epsilon
COMFORT New!
Розрахувати вартість

товщина зовнішньої стінки - клас В для поліпшення статичних і теплоізоляційних показників
нахил дренажу відводить з фальца дощову і талоу воду
естетичний сірий ущільнювач класу TPV

від 1600 грн.
Вікно пластикове
Профільна система Epsilon
EXCLUSIVE
Розрахувати вартість

шість повітряних камер
колір білий зовнішня і двостороння ламінація
склопакети товщиною 24 -34 і 42 мм
П-образне армування в рамі і стулці
сірий ущільнювач

від 2000 грн.
Вікно пластикове
Профільна система Optima
PREMIUM
Розрахувати вартість

Купити пластикові вікна Львів, ціна

 Ще кілька років тому ніхто особливо не замислювався над вибором віконної системи. Єдиним прийнятним варіантом вважалися дерев’яні вікна, тому залишалося лише визначитися з габаритами конструкції. Тепер виробники пропонують альтернативні варіанти. Найбільшим попитом у наші дні користуються металопластикові вікна, однак конструкції з алюмінієвим профілем також поступово набирають популярності. Дерев’яні віконні системи продовжують встановлювати прихильники натуральних матеріалів.

Як правильно вибрати пластикові вікна?

 Кожен із різновидів конструкцій підходить для вирішення конкретних завдань і має свої переваги та недоліки. Далі ми поговоримо про експлуатаційні особливості кожного з трьох найбільш поширених типів сучасних віконних систем.

Вікна металопластикові Львів - розрахунок вартості на калькуляторі вікон

 Пластикові вікна виготовляються з ПВХ профілю. Технологія виробництва передбачає, що металевий профіль за допомогою шурупів вкручується всередину пластикового профілю. На наступному етапі відбувається його спаювання по кутах. До головних переваг металопластикових вікон належать:

 • відсутність протягів;
 • простота в догляді (немає необхідності в фарбуванні або лакуванні конструкції);
 • можливість встановити відкидний механізм;
 • стійкість до впливу вологи;
 • несхильність до деформацій;
 • висока шумо- та теплоізоляція.

Ціни на пластикові вікна також можна вважати однією з найсуттєвіших переваг цих конструкцій. Саме завдяки доступній вартості вікна ПВХ набули такої широкої популярності.

До недоліків споживачі відносять відсутність мікроциркуляції, притаманної дерев’яним вікнам, і недостатню жорсткість на великогабаритних конструкціях.

Дерев’яні вікна Львів

Вікна з натурального дерева - це ідеальний варіант для створення теплої затишної атмосфери. Вони не лише відрізняються високою якістю, але й мають вишуканий зовнішній вигляд. Головні переваги дерев’яних віконних систем:

 • постійна природна вентиляція в приміщенні;
 • відсутність проблем із роботою фурнітури;
 • високий рівень стійкості до перепадів температури;
 • естетичний дизайн;
 • екологічність.

 До мінусів дерев’яних конструкцій належить необхідність у періодичному фарбуванні рам і низька стійкість до вологості. Однак сучасні виробники використовують спеціальні засоби для обробки деревини, що допомагають частково усунути недоліки цього матеріалу.

Алюмінієві вікна

 Не важко здогадатися, що при виготовленні таких вікон використовується алюмінієвий профіль. Зовні ці конструкції дуже схожі на металопластикові. Окрім того, вони мають ідентичну фурнітуру. До списку переваг, які виступають на користь купівлі алюмінієвих вікон, належать:

 • відсутність необхідності в лакуванні та фарбуванні;
 • стійкість до високої вологості;
 • дуже висока жорсткість конструкції, що особливо важливо при встановленні великогабаритних віконних систем;
 • можливість установки відкидного механізму.

 Головний мінус алюмінієвих вікон - це висока теплопровідність. Алюміній добре пропускає в приміщення як тепло, так і холод. У зимовий період це призводить до великих витрат на опалення приміщення. Частково вирішити цю проблему вдалося виробникам, які використовують при виготовленні віконної конструкції комбіновані матеріали - дерево та алюміній. Таким чином, їм вдається зберегти усі переваги алюмінієвих вікон і одночасно усунути головний недолік цього матеріалу.

 Головне, що слід пам’ятати - навіть якісна та дорога конструкція може погано виконувати свої функції в разі проведення непрофесійної установки. Важливо довіряти послугу монтажу лише досвідченим спеціалістам. Ми розуміємо, наскільки це важливо, тому пропонуємо своїм клієнтам повний спектр послуг.

Де купити готові пластикові вікна у Львові?

 У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете великий вибір пластикових, дерев’яних та алюмінієвих вікон. Підібрати відповідну конструкцію та оформити замовлення можна прямо на сайті. Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером, вказаним у розділі “Контакти”. Менеджери нашого відділу продажів безкоштовно нададуть усі необхідні консультації.

Разом із основною продукцією в нас часто купують супутні товари, такі як ролети на вікна, жалюзі, підвіконня та фурнітуру.

грн438 до 1750
Показати фільтр >>
купить электродвигатель Электродвигатель асинхронный трехфазный https://nkpromelectro.com.ua/ https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи