Виставковий салон
Наше портфоліо

 
 

Шлагбаум автоматичний: конструкція і керування

Автоматичний шлагбаум включає в себе такі основні елементи конструкції:

  • стійку з силовим механізмом;
  • електронний блок управління;
  • стріли.

 За принципом дії, шлагбауми поділяються на електромеханічні та гідравлічні. Перший тип складається з електродвигуна, балансувальної пружини та редуктора. В гідравлічних пристроях рух стріли забезпечується за допомогою гідравлічного приводу та балансувальної пружини.

 Шлагбауми добре підходять для керування потоком автомобільного транспорту. Особливо зручним їхнє використання буде на території торгових центрів, банків, готелів та інших об’єктів схожого призначення.

 Шлагбаум не потребує постійного технічного обслуговування. Коли в’їзд на територію закритий, стріла знаходиться в горизонтальному положенні та перешкоджає руху транспорту. Коли виникає необхідність пропустити автомобіль на територію, стріла переводиться у вертикальне положення.

Автоматичні шлагбауми обладнуються електронними блоками управління. За їхньою допомогою забезпечується можливість вибрати режим роботи конкретного пристрою контролю доступу. Найбільш поширений сучасний режим керування - дистанційний. Він може здійснюватися за допомогою стаціонарної кнопки, зчитувача карток або з використанням кодової клавіатури. Керувати шлагбаумом можна також із завдяки звичайному радіо-брелоку. Для цього пристрій обладнують додатковим приймачем радіоуправління, який підключається до електронного блоку.

Щоб удосконалити систему безпеки, до шлагбауму можна підключити такі додаткові пристрої, як металодетектори та фотоелементи. Вони дозволяють визначити наявність автомобілю поблизу шлагбауму.

Установка шлагбауму

Зазвичай такі пристрої встановлюються прямо перед в’їздом на територію, що знаходиться під охороною. Головне правило при монтажі шлагбауму - встановити його таким чином, щоб на контрольовану територію не можна було потрапити, просто об’їхавши його збоку. Він повинен повністю перекривати собою проїзд. У випадках, коли доводиться організовувати пункт пропуску на великих територіях, можуть використовуватися два шлагбауми.

Для облаштування пропускних пунктів більшість організацій використовують саме шлагбауми, а не металеві ворота. Це пов’язано з тим, що конструкція воріт значно важча - стулки довго відкриваються та уповільнюють рух транспорту. Окрім того, шлагбауми значно дешевші, ніж будь-які ворота.

Перед початком монтажних робіт необхідно зробити фундамент під шлагбуам. Якщо цей пристрій обладнаний стрілою, довжина якої перевищує 3,5 метри, шлагбаум потрібно обладнати опірною стійкою або маятниковою стрілою.

Де купити шлагбаум у Львові?

Якщо ви вирішили обладнати пропускний пункт на своєму підприємстві або плануєте організувати контроль доступу на приватну територію, шлагбаум стане ідеальним рішенням.  Ознайомитися з технічними характеристиками цього пристрою та дізнатися приблизну вартість можна прямо на сайті. Щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться з нашим відділом продажів. Зателефонувати менеджерам можна за номером, вказаним у розділі “Контакти”.

 

Показати фільтр >>
https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи