Виставковий салон
Наше портфоліо
"Lvivski" ворота:

Якщо ви вже колись стикалися з вибором воріт, то знаєте, наскільки це непросте завдання. А от людям, в яких у цій сфері поки немає досвіду, пощастило, бо за останні роки виробництво таких конструкцій було значно вдосконалене. Якщо раніше ворота підбирались лише за принципом міцності конструкції, то тепер розмаїття матеріалів, технологій виробництва і сучасних механізмів дозволяють випускати різні моделі воріт із урахуванням особливостей приміщення, інтенсивності експлуатації та потреб конкретного замовника.


Ціна від: 16000 грн.

Секційні ворота вже давно набули популярності в країнах Європи. В нас же попит на такі конструкції почав зростати відносно нещодавно. Ворота секційного типу підходять для установки на прилеглій території найрізноманітніших об’єктів: офісних, промислових і приватних. Найчастіше такі конструкції монтуються при в’їзді до гаражу. В чому полягає причина стрімкого росту популярності секційних воріт і чи варто сучасним автомобілістам робити вибір на їхню користь?

Цей тип воріт відрізняється простою конструкцією, що включає в себе кілька сендвіч-панелей, які скріплюються між собою за допомогою петель і виглядають як цільне полотно. Забезпечити його рух вдається завдяки роликам, які дозволяють полотну переміщуватися по горизонтальних і вертикальних напрямних. У процесі відкривання воріт, секції одна за одною переміщуються до простору під стелею.

Замовити
Ціна від: 7000 грн.

Розпашні ворота - це популярна конструкція, що часто використовується для контролю доступу до приміщення гаражу, а також на територію заміських будинків. Технологія виготовлення розпашних воріт нагадує ту, що використовується при виробництві відкатних конструкцій, хоча й має свої відмінності. Серед головних факторів, які спричинили популярність цього різновиду воріт - низька вартість і проста конструкція. Сучасні розпашні системи в більшості випадків обладнуються автоматикою. Вона проста в експлуатації та допомагає зробити використання воріт більш зручним.

Розпашні ворота - це універсальна конструкція, що підходить для обмеження доступу майже на будь-якому об’єкті.

Замовити

Ціна від: 4000 грн.

Ворота - це невід’ємна частина системи контролю доступу на будь-якому об’єкті. За їхньою допомогою можна обмежити прохід людей і проїзд автомобільного транспорту, щоб власники ділянки мали змогу контролювати переміщення по своїй території. Оскільки зараз існує широкий вибір моделей і типів воріт, перед купівлею слід детально розібратися з характеристиками кожного з них. Далі мова піде про переваги, недоліки та основні особливості воріт відкатного типу.

Цей різновид можна вважати найбільш зручним, надійним і практичним. Він являє собою просту конструкцію, обладнану електричним приводом.

Замовити
Ціна від: 12000 грн.

Шлагбаум BARRIER N-4000

Шлагбаум - це пристрій, призначений для обмеження та контролю доступу на територію об’єкта, що знаходиться під охороною. Найчастіше він використовується на автомобільних трасах, де необхідно періодично перекривати рух транспорту. Яскравий приклад застосування цього пристрою - дороги, які перекриває залізничне полотно. Саме на таких об’єктах шлагбаум буде незамінною конструкцією. Останнім часом такі пристрої також активно використовуються для обмеження проїзду на маленьких і великих підприємствах.

Замовити

* - ціни вказано приблизно точну ціну дізнавайтесь у менеджерів за телефонами вказаними на сайті!

Відкатні ворота Львів, та їхні переваги

Класифікація відкатних воріт

 У наш час налагоджене масове виробництво економічних, протипожежних воріт різних форм і комплектації для об’єктів побутового та промислового призначення. До найбільш поширених різновидів таких конструкцій належать:

 • розпашні ворота;
 • відкатні ворота;
 • секційні ворота.

 Кожен із типів має свої унікальні особливості, переваги та недоліки, про які ми і поговоримо далі.

 Розпашні ворота Львів

 Цей тип конструкції користується популярністю вже багато років. Він набув поширення не лише в приватному будівництві, але й на промислових і громадських об’єктах, а також на території сільськогосподарських будівель. Конструкція розпашних воріт включає в себе дві стулки, що кріпляться на опори за рахунок петель із підшипниками.

 Принцип роботи таких воріт дуже простий. Стулки можуть відкриватися всередину або назовні на 90 градусів і більше. Спосіб відкриття залежить від кількості вільного простору на конкретному об’єкті. Посередині в’їзду встановлюється обмежувач, до якого стулки воріт кріпляться в закритому положенні. До списку переваг розпашних воріт належать:

 • доступна вартість;
 • простий процес виготовлення і установки;
 • висока стійкість до злому;
 • можливість вбудувати до конструкції калитку з замком.

 До недоліків можна віднести потребу в великій кількості вільного простору для відкриття воріт, а також імовірність деформації стулок при тривалому впливі сильного вітру.

 Відкатні ворота Львів

 Найчастіше використовуються для перекриття широких в’їздів на приватних і промислових об’єктах. До конструкції відкатних воріт входять стулка, ролики, консольна балка та опори. Для захисту від низьких температур і всіх видів опадів по периметру конструкції встановлюються ущільнювачі. Відкриття воріт відбувається наступним чином: консольна балка з полотном, яке закріплене на ній, зміщується в лівий або правий бік по роликах, якими обладнані опори.

Переваги відкатних воріт:

 • до полотна конструкції може вбудовуватися вікно або калитка  з замком;
 • відсутність обмежень за висотою;
 • стійкість до впливу вітру;
 • економія корисного простору спереду та ззаду воріт.
 Секційні ворота гаражні Львів

 Такі конструкції можуть мати значні габарити, тому часто застосовуються при зведенні великих промислових будівель, гіпермаркетів, автосервісів. Під час відкриття секційних воріт полотно рухається за напрямними вгору за допомогою рухливих роликів. Після цього конструкція займає горизонтальне положення під стелею.

Головні позитивні якості секційних воріт:

 • не потребують багато місця для відкриття/закриття;
 • не мають обмежень за розмірами;
 • добре утеплені та захищені від впливу сильного вітру;
 • полотно може обладнуватися калиткою з замком.
 Де купити якісні ворота у Львові?

 На нашому сайті ви можете придбати будь-який із описаних вище різновидів воріт. Ознайомитися з приблизними цінами на секційні, відкатні та розпашні конструкції можна в каталозі. Якщо ви хочете розрахувати точну вартість воріт, що підійдуть для встановлення на конкретному об’єкті, зверніться до нашого відділу продажів. Менеджери нададуть безкоштовну консультацію з усіх питань. Телефон для зв’язку з нами вказаний на сайті.

Показати фільтр >>
https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи