Виставкові салони

Ціни на алюмінієві вікна ЛьвівЦіна від 4500 грн.
Вікно пластикове

Алюмінієве вікно, одностулкове

Розрахувати вартість
Ціна від 6000 грн.
Вікно пластикове

Алюмінієве вікно, двостулкове

Розрахувати вартість
Ціна від 9000 грн.
Вікно пластикове

Алюмінієве вікно, трьохстулкове

Розрахувати вартість Алюмінієві вікна - це сучасний різновид віконних систем, який може стати чудовим рішенням для будь-якої будівлі. Вони можуть виступати в якості стильного акценту в інтер’єрах, оформлених у різних стилях. Найбільш важливі характеристики алюмінію - висока міцність і стійкість до зовнішніх чинників.

Алюмінієві вікна: основні особливості

 Такі віконні системи екологічні та не виділяють жодних шкідливих речовин в атмосферу. За рахунок високої жорсткості матеріалу, вони надзвичайно стійкі до деформації. Вікна з алюмінію забезпечують хорошу звукоізоляцію. А от із теплоізоляцією приміщення можуть виникати певні проблеми. Це пов’язано з тим, що алюміній відрізняється високою теплопровідністю. В зимовий період доведеться витратити немаленьку суму на опалення.

 Сучасні виробники постійно шукають нові способи для усунення головного недоліку алюмінію. Найбільше до цієї мети наблизилися компанії, які випускають дерево-алюмінієві конструкції. Такі вироби включають у себе всі переваги дерев’яних вікон і надійно захищені алюмінієвим покриттям. Вони мають тривалий термін експлуатації та добре зберігають тепло. Такі алюмінієві вікна мають схвальні відгуки споживачів, тому поступово набирають популярності серед різних категорій покупців.

 Профілі з алюмінію - це продумана система відводу вологи, що надійно захищає вікно від шкідливої дії атмосферних чинників. Алюмінієві конструкції майже не потребують догляду та добре підходять для тих випадків, коли потрібно встановити великогабаритну віконну систему.

 Алюмінієвий профіль кріпиться до дерева за допомогою спеціальних тримачів. Вони дозволяють зняти напругу, що виникає через різні коефіцієнти розширення в алюмінію та деревини.

 Вікна алюмінієві: класифікація

Розрізняють для типи таких конструкцій:

  • Вікна з холодного алюмінієвого профілю - виготовляються без ізолюючої термовставки. Як правило, це однокамерні системи, що використовуються для засклення всередині приміщення. Вони часто зустрічаються на балконах, лоджіях, верандах, в альтанках і складських приміщеннях. Також холодний профіль підходить для приміщень, які не опалюються.
  • Вікна з теплого алюмінію - комплектуються ізолюючою термовставкою та можуть мати профіль як із однокамерними, так і з двокамерними склопакетами. Такі конструкції використовуються в квартирах, житлових будинках, офісах та інших приміщеннях, де необхідно підтримувати оптимальну температуру.

 Важлива перевага алюмінієвих конструкцій - це виняткова довговічність. Термін служби може складати до 80-90 років. Алюміній не чутливий до впливу сонячних променів, опадів і появи корозії. Такі віконні системи можна встановлювати навіть у найбільш жорстких кліматичних умовах.

 У разі необхідності можна проводити регулювання або заміну окремих елементів конструкції. Алюмінієві віконні системи можуть обладнуватися розсувним механізмом відкривання. Це ідеальний варіант, коли необхідно зекономити корисний простір в умовах архітектурних обмежень.

Алюмінієві вікна: ціна у Львові

 Формування ціни на вікна з алюмінієвим профілем залежить не лише від фірми-виробника, але й від складності та габаритів конструкції. Ознайомитися з приблизною вартістю можна на нашому сайті. Щоб розрахувати точну ціну, зв’яжіться з нашим відділом продажів. Телефон та інша контактна інформація для зв’язку з нами вказані у відповідному розділі сайту.

Показати фільтр >>
купить электродвигатель Электродвигатель асинхронный трехфазный https://nkpromelectro.com.ua/ https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи