Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат

дуб тарбак
Недоступний для продажу
дуб тарбак бронза
Недоступний для продажу
дуб тарбак золотий
Недоступний для продажу
дуб тарбак коричневий
Недоступний для продажу
дуб тарбак натуральний
Недоступний для продажу
дуб тарбак світлий
Недоступний для продажу
дуб тарбак сірий
Недоступний для продажу
дуб тарбак темний
Недоступний для продажу
Сторінка 1 із 19

Ламінат Львів - ціна оприділяє матеріал

 Відносно нещодавно ламінат з’явився на сучасному ринку підлогового покриття та одразу склав гідну конкуренцію паркетній дошці. На відміну від паркету, ламіноване покриття не вимагає шліфування, спеціальної обробки та лакування поверхні. Головна особливість ламінату - це його багатошаровість. Він не змінює кольору під дією сонячних променів. Навіть мити таку підлогу можна з використанням звичайних хімічних засобів побутового призначення.

Ламінат на підлогу: особливості та догляд

 Таке покриття не чутливе до механічних пошкоджень. Плями на поверхні ламінату можна видалити за допомогою ацетону або будь-якого засобу з високим вмістом спирту. Незначні подряпини можна замаскувати за допомогою ремонтного олівця або шпаклівки. Єдина слабкість ламінованої підлоги - це підвищена вологість. Однак якщо ви готові заплатити більше, можна придбати вологостійкий ламінат Львів, позбавлений цього недоліку.

 Відрізнити ламінат від паркетної дошки людині, що не має стосунку до будівельної сфери, буває непросто. І хоча ці типи підлогового покриття схожі за зовнішнім виглядом, спосіб виробництва у них відрізняється. Паркетна дошка включає в себе три шари шпону: для нижніх використовується дешева сировина, а для верхніх - якісні матеріали. Ламінат же простіше порівняти з фотошпалерами, які клеяться на багатошарову плиту з деревини.

Ламінат: який вибрати?

 Пропонуємо вам короткий список практичних порад, які допоможуть правильно підібрати ламіноване покриття на підлогу. Існує кілька важливих ознак, які варто врахувати при виборі ламінату:

 1. Призначення. Навантаження на підлогу в офісі та житловому будинку відрізняється, тому підлогове покриття потрібно підбирати відповідно. Для комерційних підприємств краще підійде ламінат із більш високою зносостійкістю, ніж потрібно для побутових потреб.
 2. Стійкість до вологи. Ламінована підлога високого класу здатна витримувати контакт із вологою без негативних наслідків для покриття до кількох годин. Дешеві аналоги не можуть похвалитися такими характеристиками. Саме тому найдорожчий ламінат зазвичай використовують для кухонної підлоги, де контакт покриття з вологою найбільш імовірний.
 3. Товщина. Чим більшою буде товщина ламінату, тим вищою буде його ударна стійкість і здатність поглинати звук. Для використання в домашніх умовах найчастіше обирають вироби товщиною 6 або 7 мм.
 4. Гарантійний термін експлуатації. В середньому, термін служби ламінату може складати від 2 до 6 років. Однак деякі сучасні виробники стверджують, що покриття найвищої якості може прослужити до 10 років.

Переваги ламінату

 До списку основних переваг ламінованого покриття для підлоги належать:

 • відштовхування пилу;
 • можливість використання при облаштуванні теплої підлоги;
 • тривалий термін служби (гарантія від 5 років);
 • широкі можливості для реалізації дизайнерських рішень (ламінат може мати різний колір, фактуру та візерунки);
 • простота в догляді;
 • термостійкість;
 • повільне стирання поверхні та здатність витримувати удари (найбільш міцним вважається покриття класів 31, 32, 33, яке може використовуватися навіть для виробничих та офісних приміщень).

 Якщо ви плануєте стелити ламінат у квартирі, можете зупинити свій вибір на покритті класів 21, 22 або 23.

Ламінована підлога має один важливий недолік - вона не піддається ремонту. В разі виникнення пошкоджень доведеться міняти покриття. Також прихильникам натуральних матеріалів не подобається, що зовнішній вигляд ламінату видає його штучне походження.

Де купити ламінат у Львові?

Якщо ви шукаєте якісне підлогове покриття, ознайомтеся з асортиментом продукції, представленої у відповідному розділі нашого сайту. В каталозі розміщений широкий асортимент відтінків ламінату різних цінових категорій. Щоб оформити замовлення або отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться з нашим торговим відділом. Менеджери безкоштовно нададуть усі необхідні консультації. Контактна інформація вказана на сайті.

грн1100 до 14720
https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи