Виставкові салони

м. Львів, пр. Чорновола, 39
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Львів, пр. Червоної Калини, 9

Показати фільтр >>
Скинути фільтр

Паркетна дошка

Купити паркетну дошку в салоні LVIVSKI.UA

Коли ми збираємося монтувати підлогу, основне питання, яке нас турбує - це матеріал підлогового покриття. Паркетна дошка буде вдалим рішенням для будь-якого інтер’єру. Матеріал зарекомендував себе як екологічно чистий, надійний і зносостійкий. Паркетна дошка з натуральної деревини стала одним із найбільш популярних варіантів підлогового покриття.

Паркетна дошка - основні властивості

Це покриття для підлоги може складатися з двох або більше шарів деревини, що склеюються в єдину паркетну планку. Кожен шар, який використовується при виготовленні паркету - це ламель. Ламелі можуть мати різну товщину та складатися з різних порід деревини. При створенні декоративного шару завжди використовуються цінні породи. Це пов’язано з тим, що від його якості залежить зовнішній вигляд підлоги та термін її служби.

 Інші шари паркетної дошки призначені для того, щоб забезпечувати міцність підлогового покриття. Для виготовлення технічних шарів використовуються більш дешеві породи деревини, тому кінцевий продукт має доступну вартість, і його може дозволити собі середній покупець.

Паркетна дошка Львів - це найбільш стійке до вологи та перепадів температур підлогове покриття з натуральної деревини. Ці властивості пояснюються багатошаровістю та специфічним способом склеювання ламелей. Популярність паркетної дошки багато в чому пояснюється ціновою доступністю цього покриття в порівнянні з масивною дошкою.

 Зазвичай загальна товщина паркетної дошки складає 10, 14, 15 або 20 мм. Таке підлогове покриття поділяється на три різновиди. Односмуговий варіант - це найбільш дорогий та складний у виробництві тип подібного покриття. Більш дешевим варіантом буде двосмугова дошка, що складається з двох однакових за шириною полотен, які рівномірно розподіляються по ширині. Бюджетний вибір для покупців, які не готові витратити багато коштів, це трьохсмугове паркетне покриття. Воно складається з трьох однакових за шириною полотен, але з цінних порід деревини виготовляється лише верхній тонкий шар.

 Оскільки паркетна дошка - це сучасний високотехнологічний оздоблювальний матеріал, найбільшого поширення вона набула в житловому будівництві. Однак галузь її використання не обмежується квартирами та будинками. Таке підлогове покриття можна зустріти в кабінетах, конференц-залах і приймальних приміщеннях великих компаній. Паркетна дошка використовується навіть у якості підлогового покриття для спортивних залів, що свідчить про її високу міцність.

Переваги паркетної дошки

 Багатошарова паркетна дошка має низку наступних переваг над масивним паркетом:

 • покриття при укладанні можна не приклеювати до основи (це дозволяє пришвидшити процес та заощадити кошти);
 • хороша ремонтопридатність - на відміну від ламінату, при пошкодженні планки її можна просто замінити новою;
 • при монтуванні дошки можна не використовувати фанери, просто укладаючи покриття на клей;
 • можливість використання в місцях із підвищеним або зниженим рівнем вологості;
 • багатий асортимент кольорів і оздоблення.

 Паркетна дошка, як і будь-який інший варіант покриття для підлоги має не лише переваги, але й недоліки. Вона погано витримує зовнішні навантаження. Це пов’язано з тим, що шпон, завдяки якому створюється зовнішній візерунок, досить тонкий і чутливий навіть до незначних механічних пошкоджень.

Паркетна дошка: де купити у Львові?

 На сайті нашого магазину ви знайдете широкий вибір варіантів підлогового покриття. Ми пропонуємо якісну паркетну дошку за доступними цінами - від 561 грн. Якщо вас зацікавила наша пропозиція або виникли додаткові запитання стосовно експлуатаційних характеристик, телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Менеджери з нашого відділу продажів нададуть безкоштовну консультацію з усіх питань.

Паркетна дошка – Запитання та відповіді


Скільки коштує паркетна дошка у Львові?

У нас ціни на паркетну дошку представлені від 700 грн. за м2. До того ж на нашому сайті досить часто можна побачити акційні пропозиції.

Які переваги паркетної підлоги?
 • Виготовляється із натуральних матеріалів;
 • Завдяки простому монтажу швидко вкладається;
 • У нас на сайті вироби мають доступну вартість;
 • Різноманіття фактур та кольорів;
 • Стійка до вологи, незважаючи на те, що виготовлена з натуральної деревини;
 • Довговічна при дотриманні умов експлуатації.
Яку паркетну дошку вибрати?

Вибираючи паркетну підлогу, зверніть увагу на її товщину, наявність фаски та на деревину, з якої вона виготовлена. У нас ви знайдете багато варіантів у різному ціновому діапазоні.

Паркетна дошка чи ламінат?

І в паркетної дошки, і в ламінату є свої переваги та недоліки. Якщо вас цікавлять якісні вироби з натуральної деревини та помірна зносостійкість, вам слід зупинити свій вибір на паркетній дошці.

Де купити паркетну дошку у Львові?

Ми не тільки пропонуємо широкий асортимент паркетної підлоги по доступних цінах, а й забезпечуємо доставку по Львову і Львівській області. Оформити замовлення в нашому інтернет-магазині просто, а менеджери дадуть відповіді на всі додаткові запитання.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері ламінат вікна ворота паркетна дошка металопластикові вікна міжкімнатні двері https://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері