Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Паркетна дошка

Сторінка 1 із 2

Купити паркетну дошку в салоні LVIVSKI.UA

Коли ми збираємося монтувати підлогу, основне питання, яке нас турбує - це матеріал підлогового покриття. Паркетна дошка буде вдалим рішенням для будь-якого інтер’єру. Матеріал зарекомендував себе як екологічно чистий, надійний і зносостійкий. Паркетна дошка з натуральної деревини стала одним із найбільш популярних варіантів підлогового покриття.

Паркетна дошка - основні властивості

Це покриття для підлоги може складатися з двох або більше шарів деревини, що склеюються в єдину паркетну планку. Кожен шар, який використовується при виготовленні паркету - це ламель. Ламелі можуть мати різну товщину та складатися з різних порід деревини. При створенні декоративного шару завжди використовуються цінні породи. Це пов’язано з тим, що від його якості залежить зовнішній вигляд підлоги та термін її служби.

 Інші шари паркетної дошки призначені для того, щоб забезпечувати міцність підлогового покриття. Для виготовлення технічних шарів використовуються більш дешеві породи деревини, тому кінцевий продукт має доступну вартість, і його може дозволити собі середній покупець.

Паркетна дошка Львів - це найбільш стійке до вологи та перепадів температур підлогове покриття з натуральної деревини. Ці властивості пояснюються багатошаровістю та специфічним способом склеювання ламелей. Популярність паркетної дошки багато в чому пояснюється ціновою доступністю цього покриття в порівнянні з масивною дошкою.

 Зазвичай загальна товщина паркетної дошки складає 10, 14, 15 або 20 мм. Таке підлогове покриття поділяється на три різновиди. Односмуговий варіант - це найбільш дорогий та складний у виробництві тип подібного покриття. Більш дешевим варіантом буде двосмугова дошка, що складається з двох однакових за шириною полотен, які рівномірно розподіляються по ширині. Бюджетний вибір для покупців, які не готові витратити багато коштів, це трьохсмугове паркетне покриття. Воно складається з трьох однакових за шириною полотен, але з цінних порід деревини виготовляється лише верхній тонкий шар.

 Оскільки паркетна дошка - це сучасний високотехнологічний оздоблювальний матеріал, найбільшого поширення вона набула в житловому будівництві. Однак галузь її використання не обмежується квартирами та будинками. Таке підлогове покриття можна зустріти в кабінетах, конференц-залах і приймальних приміщеннях великих компаній. Паркетна дошка використовується навіть у якості підлогового покриття для спортивних залів, що свідчить про її високу міцність.

Переваги паркетної дошки

 Багатошарова паркетна дошка має низку наступних переваг над масивним паркетом:

  • покриття при укладанні можна не приклеювати до основи (це дозволяє пришвидшити процес та заощадити кошти);
  • хороша ремонтопридатність - на відміну від ламінату, при пошкодженні планки її можна просто замінити новою;
  • при монтуванні дошки можна не використовувати фанери, просто укладаючи покриття на клей;
  • можливість використання в місцях із підвищеним або зниженим рівнем вологості;
  • багатий асортимент кольорів і оздоблення.

 Паркетна дошка, як і будь-який інший варіант покриття для підлоги має не лише переваги, але й недоліки. Вона погано витримує зовнішні навантаження. Це пов’язано з тим, що шпон, завдяки якому створюється зовнішній візерунок, досить тонкий і чутливий навіть до незначних механічних пошкоджень.

Паркетна дошка: де купити у Львові?

 На сайті нашого магазину ви знайдете широкий вибір варіантів підлогового покриття. Ми пропонуємо якісну паркетну дошку за доступними цінами - від 561 грн. Якщо вас зацікавила наша пропозиція або виникли додаткові запитання стосовно експлуатаційних характеристик, телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Менеджери з нашого відділу продажів нададуть безкоштовну консультацію з усіх питань.

грн1100 до 14720
 
https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи