Виставкові салони

м. Львів, пр. Чорновола, 39
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Львів, пр. Червоної Калини, 9

Показати фільтр >>

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна ПВХ - у Львові

 Ще кілька десятків років тому в більшості будівель були встановлені дерев’яні вікна, а про пластикові конструкції ніхто навіть не чув. Тепер вони стали найпопулярнішим різновидом віконних систем, який можна побачити в більшості сучасних будинків. Мода на пластикові вікна зумовлена не лише низькою ціною, але й великою кількістю позитивних експлуатаційних характеристик. Сьогодні ми розглянемо основні особливості вікон ПВХ і спробуємо розібратися, наскільки вигідною покупкою вони можуть стати.

Вікна металопластикові: переваги та недоліки

 Такі конструкції стануть вигідним вкладенням, якщо правильно підійти до їхнього вибору та слідувати всім правилам експлуатації. Серед головних переваг вікон із металопластику:

 • довговічність - різні виробники дають гарантію від 20 до 50 років;
 • стійкість до всіх видів опадів (снігу, дощу);
 • висока теплоізоляція (пластикові вікна добре захищають від холоду навіть у суворих кліматичних умовах);
 • захист від пилу та вуличного шуму (повна герметичність забезпечує високий рівень звукоізоляції);
 • стійкість до низьких температур (металопластикові вікна не промерзають за умови, що не були порушені правила установки);
 • відсутність чутливості до побутових хімічних речовин;
 • простий догляд (не потрібно фарбувати чи покривати лаком);
 • пожежобезпечність (пластик містить речовини, що не підтримують горіння).

 Попри всі позитивні характеристики металопластикових вікон, їх не можна назвати ідеальними конструкціями. До їхніх мінусів належить той факт, що вони не забезпечують природної мікроциркуляції повітря, на відміну від дерев’яних виробів. Іноді для підвищення енергозберігальних властивостей пластикового вікна потрібно збільшити число камер профілю та посилити системи ущільнення. Такі маніпуляції можуть зробити конструкцію занадто громіздкою.

Як регулюються пластикові вікна?

 Кілька режимів відкривання дозволяють зробити вікна ПВХ зручними та функціональними конструкціями. Однак іноді може виникнути необхідність у регулюванні таких віконних систем. Зазвичай це трапляється в таких випадках:

 • одна або кілька стулок прилягають до віконної рами недостатньо щільно;
 • зміна сезонів;
 • ручка погано тримається або важко повертається;
 • стерся ущільнювач.

 Залежно від виду та якості фурнітури регулювання вікна може здійснюватися по-різному. І якщо відрегулювати конструкцію за принципом зима-літо ви можете самостійно, то для інших випадків краще скористатися послугами фахівця.

В літню пору прилягання стулки послаблюється, але з настанням холодів необхідно провести зворотну дію та змінити положення ексцентриків, щоб вікно щільно прилягало до рами, не пропускаючи протягів у приміщення.

Монтаж пластикових вікон

 Недостатньо придбати якісне вікно від відомого виробника. Багато також залежить від того, як ви вирішите встановлювати пластикові вікна. Самостійне виконання монтажних робіт може призвести до того, що вони швидко вийдуть з ладу та будуть спричиняти постійні протяги в приміщенні. Довіряти установку слід лише досвідченим спеціалістам.

Купуючи пластикові вікна у нас, ви також можете замовити професійний монтаж цих конструкцій.

 Пластикові вікна: де купити у Львові?

 Ми пропонуємо придбати якісні вікна ПВХ із доставкою по Львову та Львівській області. Ознайомитися з асортиментом товарів і цінами можна прямо на сайті. Якщо у вас виникли питання чи труднощі з замовленням, зверніться до нашого відділу продажів. Зателефонувати менеджерам можна за номером, вказаним у розділі “Контакти”.

грн435 до 1760

Пластикові вікна – Запитання та відповіді


Скільки коштують пластикові вікна у Львові?

Середня ціна на пластикові вікна коливається у діапазоні від 3-х до 5 тис. грн. Проте у нас на сайті ви можете знайти профіль від 1734 грн.

Які пластикові профілі кращі?

Найкращими є профілі із високоякісними склопакетами та довговічною хорошою фурнітурою – саме на це потрібно звертати увагу при їх виборі. Важливими є також камерність, ширина і товщина вікна, проте ці характеристики визначаються індивідуально в кожному випадку.

Як регулювати пластикові вікна?

Зазвичай пластикові вікна мають режими «зима» та «літо». Щільність притискання стулок регулюється ексцентриками, що розташовані на торці стулки і повертаються за допомогою ключа або плоскогубців. Проте, щоб запобігти утворенню щілин при монтажі або регулюванні, рекомендуємо замовити послуги професіоналів. Зробити це ви можете у нас на сайті.

Де купити пластикові вікна?

Купити пластикове вікно у Львові можна, оформивши у нас на сайті заявку. Завдяки широкому асортименту вдасться вибрати пластикове вікно, які підходитиме вам за розміром та характеристиками.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері ламінат вікна ворота паркетна дошка металопластикові вікна міжкімнатні двері https://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері