Виставкові салони

м. Львів, пр. Чорновола, 39
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Львів, пр. Червоної Калини, 9

Показати фільтр >>

ТМ "Lvivski", Львівські вхідні двері

 Коли ми плануємо ремонт в новобудові або просто хочемо зробити своє житло більш безпечним, установка нових вхідних дверей виступає першочерговим завданням. Не дивлячись на все розмаїття пропозицій, які можна знайти на сучасному ринку дверних конструкцій, підібрати насправді якісний товар за оптимальною ціною досить складно. Ми знаємо, як допомогти вам у вирішенні цієї проблеми. Щоб зробити правильний вибір, ознайомтеся з простими порадами від наших спеціалістів.

Металеві вхідні двері: як вибрати

 Перше, що хвилює споживачів, які збираються купити вхідні двері, це вибір між купівлею готових виробів і конструкцій на замовлення. Другий варіант завжди буде більше відповідати вашим індивідуальним вимогам. Ви зможете самостійно вибрати комплектуючі та елементи захисту. Але й вартість таких дверей зазвичай суттєво вища, ніж у випадку з готовими виробами.

 Термін виготовлення за індивідуальним замовленням залежить від складності конструкції. Зазвичай він варіюється в межах від 5 до 20 робочих днів. При замовленні не радимо заощаджувати на комплектації, оскільки це може негативно вплинути на клас зламостійкості дверей. На вибір також суттєво впливають наступні критерії:

  • виробник: імпортний або вітчизняний;
  • профіль;
  • товщина металевого листа та каркас;
  • наявність із внутрішнього боку дверей;
  • тип і кількість замків;
  • спосіб відкриття;
  • протизламні елементи;
  • фурнітура;
  • тепло- та звукоізоляція.

 Давно прийнято вважати, що імпортна продукція завжди має вищу якість. Це справедливо не для всіх зарубіжних виробників. Окрім того, варто враховувати кінцеву вартість імпортного виробу, яка формується з урахуванням мита, транспортування та складування продукції. Існують і дешеві зарубіжні товари, такі як китайські двері, однак їх важко назвати надійним захистом. Більшість імпортних вхідних дверей мають суворо регламентовані стандартні розміри, і в кожного виробника вони різні. Таким чином, металеві двері краще купувати у вітчизняного виробника або на замовлення, з можливістю вибору розміру та комплектуючих.

 Найбільш простий варіант дверного профілю - кутовий. Він не комплектується утеплювачами та має найнижчу вартість. Краще вибирати більшу ширину коробки, тому що такі двері будуть міцнішими та теплішими. Гнутий короб підвищує протизламні властивості конструкції. Другий сталевий лист із внутрішнього боку дверей - це не обов’язковий елемент, однак він дозволяє збільшити жорсткість конструкції та надійно захистити замкові механізми. Ми схиляємося до того, що додатковий лист доцільно буде встановлювати лише в тому випадку, коли конструкція має недостатню жорсткість.

 Тип та кількість замків, які найкраще підійдуть для ваших дверей, залежать від того, які вимоги до безпеки ви висуваєте. Важливу роль відіграє також бюджет, який ви готові витратити. В будь-якому випадку, краще придбати один дорогий і якісний замок, ніж два механізми низької якості.

 Що стосується типу відкривання, то дверна конструкція, що відкривається назовні, вважається більш надійним варіантом. Зловмисникам не вдасться витиснути її за допомогою 5-тонного домкрату, як це часто буває з дверима, що відкриваються всередину. Якщо монтаж із зовнішнім відкриванням з певних причин неможливий, радимо додатково встановити тамбурні двері.

 Найкращу тепло- та звукоізоляцію забезпечують конструкції, внутрішній простір яких заповнюється спеціальними матеріалами: мінеральною ватою, пінопластом або пінополіуретаном. По периметру якісного дверного полотна зазвичай розташовується ущільнювач, який сприяє додатковій теплоізоляції та захищає від пилу та вітру.

 Якщо вас цікавить більш детальна інформація стосовно вибору вхідних дверей, перед купівлею додатково проконсультуйтеся в спеціалістів.

Чим відрізняються вхідні двері в будинках і квартирах?

Двері для приватного будинку та квартири відрізняються за своїми технічними характеристиками. Як не дивно, мешканцям багатоквартирних будівель слід приділити більше уваги надійності таких конструкцій. Це пов’язано з тим, що зазвичай зловмисники можуть проникнути до квартири лише через вхідні двері, тому застосують для їхнього злому всі можливі методи. У випадку із заміськими будинками вони швидше спробують потрапити всередину через вікно або горище, тому навіть найбільш надійна конструкція не гарантуватиме абсолютної безпеки.

Вхідні двері металеві для квартири повинні обладнуватися протизйомними ригелями діаметром 14 мм, які не дозволять зрізати конструкцію з петель. Найбільш оптимальним варіантом будуть замки 3-го та 4-го класу безпеки. Захистити їхню серцевину від висвердлювання допоможе врізна броньована накладка.

Для установки в приватному заміському будинку найкраще підійдуть вхідні металеві двері з 4-ма контурами ущільнювачів. Оскільки конструкція буде контактувати з вулицею, дверне полотно повинне мати стійкість до впливу атмосферних чинників, добре витримувати вологість, сонячні промені та сильні пориви вітру. Для додаткової безпеки двері для приватного будинку краще обладнати охоронною сигналізацією.

Які вхідні двері в місті Львів найкращі?

Ми пропонуємо звернути увагу на вхідні дверні конструкції від компанії Lvivski. На підприємстві використовується сучасне обладнання, що дозволяє звести до мінімуму ризик виникнення заводського браку. Ми дбаємо про те, щоб наші вхідні двері мали ідеальну геометрію. Асортимент продукції регулярно розширюється та оновлюється відповідно до змін потреб ринку.

Хоча компанія Lvivski - це відносно молоде підприємство, вона вже активно співпрацює з українськими будівельними та торговельними компаніями, юридичними організаціями та приватними клієнтами. Ціна на сталеві вхідні двері формується за простим принципом: на неї впливає сума витрат на матеріали, комплектуючі та виготовлення конструкції.

Вхідні двері Lvivski: де купити за вигідною ціною?

У нашому онлайн-каталозі представлений широкий вибір продукції для тих, хто шукає якісні вхідні двері з металу. Якщо вам потрібна допомога у виборі або ви вже готові зробити замовлення, зверніться до менеджерів із нашого відділу продажів. Зв’язатися з нами можна за номером, вказаним на сайті.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері ламінат вікна ворота паркетна дошка металопластикові вікна міжкімнатні двері https://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері