Виставкові салони

м. Львів, пр. Чорновола, 39
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Львів, пр. Червоної Калини, 9

Показати фільтр >>

Автоматичні ворота

Сторінка 1 із 2
"Lvivski" ворота:

Якщо ви вже колись стикалися з вибором воріт, то знаєте, наскільки це непросте завдання. А от людям, в яких у цій сфері поки немає досвіду, пощастило, бо за останні роки виробництво таких конструкцій було значно вдосконалене. Якщо раніше ворота підбирались лише за принципом міцності конструкції, то тепер розмаїття матеріалів, технологій виробництва і сучасних механізмів дозволяють випускати різні моделі воріт із урахуванням особливостей приміщення, інтенсивності експлуатації та потреб конкретного замовника.

Класифікація відкатних воріт

 У наш час налагоджене масове виробництво економічних, протипожежних воріт різних форм і комплектації для об’єктів побутового та промислового призначення. До найбільш поширених різновидів таких конструкцій належать:

 • розпашні ворота;
 • відкатні ворота;
 • секційні ворота.

 Кожен із типів має свої унікальні особливості, переваги та недоліки, про які ми і поговоримо далі.

Розпашні ворота Львів

 Цей тип конструкції користується популярністю вже багато років. Він набув поширення не лише в приватному будівництві, але й на промислових і громадських об’єктах, а також на території сільськогосподарських будівель. Конструкція розпашних воріт включає в себе дві стулки, що кріпляться на опори за рахунок петель із підшипниками.

 Принцип роботи таких воріт дуже простий. Стулки можуть відкриватися всередину або назовні на 90 градусів і більше. Спосіб відкриття залежить від кількості вільного простору на конкретному об’єкті. Посередині в’їзду встановлюється обмежувач, до якого стулки воріт кріпляться в закритому положенні. До списку переваг розпашних воріт належать:

 • доступна вартість;
 • простий процес виготовлення і установки;
 • висока стійкість до злому;
 • можливість вбудувати до конструкції калитку з замком.

 До недоліків можна віднести потребу в великій кількості вільного простору для відкриття воріт, а також імовірність деформації стулок при тривалому впливі сильного вітру.

Відкатні ворота Львів

 Найчастіше використовуються для перекриття широких в’їздів на приватних і промислових об’єктах. До конструкції відкатних воріт входять стулка, ролики, консольна балка та опори. Для захисту від низьких температур і всіх видів опадів по периметру конструкції встановлюються ущільнювачі. Відкриття воріт відбувається наступним чином: консольна балка з полотном, яке закріплене на ній, зміщується в лівий або правий бік по роликах, якими обладнані опори.

Переваги відкатних воріт:

 • до полотна конструкції може вбудовуватися вікно або калитка  з замком;
 • відсутність обмежень за висотою;
 • стійкість до впливу вітру;
 • економія корисного простору спереду та ззаду воріт.

Секційні ворота гаражні Львів

 Такі конструкції можуть мати значні габарити, тому часто застосовуються при зведенні великих промислових будівель, гіпермаркетів, автосервісів. Під час відкриття секційних воріт полотно рухається за напрямними вгору за допомогою рухливих роликів. Після цього конструкція займає горизонтальне положення під стелею.

Головні позитивні якості секційних воріт:

 • не потребують багато місця для відкриття/закриття;
 • не мають обмежень за розмірами;
 • добре утеплені та захищені від впливу сильного вітру;
 • полотно може обладнуватися калиткою з замком.

Де купити якісні ворота у Львові?

 На нашому сайті ви можете придбати будь-який із описаних вище різновидів воріт. Ознайомитися з приблизними цінами на секційні, відкатні та розпашні конструкції можна в каталозі. Якщо ви хочете розрахувати точну вартість воріт, що підійдуть для встановлення на конкретному об’єкті, зверніться до нашого відділу продажів. Менеджери нададуть безкоштовну консультацію з усіх питань. Телефон для зв’язку з нами вказаний на сайті.

LVIVSKI ВОРОТА – Запитання та відповіді


Яка вартість воріт у Львові?

Ціна воріт суттєво залежить від їх типу. У нас на сайті, наприклад, ціни починаються від 5 тис. грн.

Як вибрати ворота?

Для початку оберіть які саме ворота вам потрібні – в гараж чи на подвір’я. У першому випадку ми пропонуємо гаражні секційні ворота різних розмірів та дизайнів. Щодо воріт на подвір’я – у нас представлені розпашні та відкатні, все залежить від ваших особистих смаків та розмірів подвір’я.

Чи можна встановити автоматику на ворота?

Так. Встановити автоматику на ворота – не проблема. Автоматизувати можна всі типи воріт, які у нас представлені – гаражні секційні, розпашні та відкатні. Ми рекомендуємо не встановлювати автоматику самостійно, а скористатися послугами професіоналів, щоб уникнути можливих неприємних сюрпризів. Наші спеціалісти швидко та якісно встановлять на ваші ворота автоматику.

Де недорого купити ворота у Львові?

Широкий асортимент різних типів воріт представлений у нас на сайті, при цьому ціни досить доступні. Якщо вам потрібна консультація, щоб визначитися з вибором, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері ламінат вікна ворота паркетна дошка металопластикові вікна міжкімнатні двері https://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері