Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат Large V4 Дуб Азгіл Світлий

235783
390 грн
390 грн
Купити
Дуб Азгіль білий - це вишуканий декор ламінованого покриття для підлоги, що має вигляд дерев'яної підлоги дуже світлого відтінку в текстурі дуба.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Гармонійна текстура деревини дуба дуже світлих кольорів створює в приміщенні приємну атмосферу. Широкий формат панелей і V-подібна фаска, що йде по їх периметру, надає їм вид мостин з натурального дерева. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики.За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Ламінат Large V4 Дуб Азгіл Світлий - товщина: 8 мм, фаска: в наявності

Ламінат Large V4 Дуб Азгіл Світлий - - це підлогове покриття високої якості, що відповідає вимогам безпеки, екологічності, надійності і довговічності. Ламінат Large V4 Дуб Азгіл Світлий - виготовляється на високоточному сучасному обладнанні. Завдяки собою технології пресування шарів ламінат стійкий до механічних пошкоджень, ударних навантажень. У домашніх умовах витримує дуже інтенсивне навантаження при експлуатації: підійде для великої родини. Покриття добре переносить вплив ультрафіолету, хімічних речовин, перепади температур.

Структура матеріалу ламінату Large V4 Дуб Азгіл Світлий

Ламінат Large V4 Дуб Азгіл Світлий складається з 4 послідовно розташованих шарів: -Нижній стабілізуючий шар з балансування паперу зі смоляний просоченням. Компенсує поверхневий натяг верхніх паперових шарів, захищає несучий шар від проникнення вологи знизу.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи