Виставковий салон
Наше портфоліо

Відкатні ворота: конструкція

 Відкатні ворота набули широкого поширення на промислових підприємствах, а також у приватному секторі в умовах обмеженого простору. Конструкція включає в себе наступні основні елементи:

  • щит;
  • раму в фундаменті;
  • електричний привід;
  • напрямні та ролики.

 

Виклик замірника
Доставка по Львову
Знижка 12% ворота + автоматика!

 

 Головну особливість розсувних (відкатних) воріт легко зрозуміти з їхньої назви. Вони мають вигляд прямокутної рами, обшитої сендвіч-панелями. Профіль може бути виготовленим із алюмінію або оцинкованої сталі. В процесі виробництва він обробляється спеціальними захисними засобами, що роблять його стійким до корозії.Калькулятор відкатних воріт:

Для того, щоб порахувати вартість відкатних воріт оберіть потрібні опції, та натисніть "Порахувати"!

Відкатні ворота
Додаткові опції:
Привід DoorHan SLIDING-800;
Пульт Transmitter 2-PRO 2-х канальний;
Монтаж воріт;
Монтаж автоматики;
Ціна на ворота: 0грн.
Порахувати ціну
Замовити ворота
Відкатні ворота калькулятор ціни

 Металева силова рама - це несуча конструкція, яка після установки бетонується. У верхній частині рами воріт монтуються напрямні, а з протилежного боку встановлюються верхній і нижній уловлювачі. Якщо конструкція обладнана електричним приводом, механізмом руху можна керувати за допомогою пульта або стаціонарної кнопки. В погану погоду автоматичний механізм особливо зручний. Він позбавляє водія необхідності виходити з авто та відкривати ворота вручну.

 Тим, хто бажає встановити на своєму об’єкті відкатні ворота, львівські компанії готові запропонувати багатий асортимент товарів. Стежте за оновленнями сайту, щоб мати актуальну інформацію про чинні акції та знижки в нашому магазині.

Переваги відкатних воріт

Віддаючи перевагу цьому різновиду воріт, ви можете розраховувати на такі переваги:

  • відсутність обмежень по висоті (завдяки відсутності напрямних через розсувні ворота може проїжджати транспорт будь-якої висоти);
  • немає необхідності в обслуговуванні (не потрібно змащувати механізми конструкції);
  • надійність і довговічність;
  • сучасний дизайн;
  • стійкість до негативного впливу погодних явищ;
  • плавна та безшумна робота.

 Відкатні ворота Львів можуть обладнуватися як ручним, так і автоматичним приводом. Вибір того чи іншого варіанту буде залежати від задач, які ви ставите перед конструкцією.

 Відкатні ворота можуть бути підвісними, рейковими та консольними. Перший тип найкраще підходить для промислових підприємств, оскільки має великі габарити та досить високу вартість. Другий варіант не потребує багато місця, зручний і простий в експлуатації. Він чудово підходить для приватних об’єктів. Консольна конструкція - це найкращий варіант. Такі ворота характеризуються безшумною роботою та простим монтажем.

Де купити відкатні ворота у Львові?

 Ознайомитися з нашою продукцією та оформити замовлення відповідного товару можна прямо на сайті. Тим, хто планує купити відкатні ворота, важливо знати, що ціна формується індивідуально та залежить від габаритів, зовнішнього вигляду конструкції та інших критеріїв. Звернутися за розрахуванням точної вартості воріт для вашого об’єкта можна до нашого відділу продажів. Телефонуйте за номером, вказаним на сайті, та отримайте безкоштовну консультацію від менеджерів магазину.

Показати фільтр >>
https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи