Виставковий салон
Наше портфоліо

Розпашні ворота Львів, калькулятор вартості:

Для того, щоб порахувати вартість розпашних воріт оберіть потрібні опції, та натисніть "Порахувати"!

Розпашні ворота
Додаткові опції:
Пульт Transmitter 2-PRO 2-х канальний;
Монтаж воріт;
Монтаж автоматики;
Привід DoorHan SWING 2500 (2шт+блок управління);
Ціна на ворота: 0грн.
Порахувати ціну
Замовити ворота
Розпашні ворота калькулятор ціни


Розпашні ворота - це єдиний варіант, який підходить для установки в умовах, коли необхідно влаштувати вузький проїзд для транспорту. При таких обмеженнях немає можливості встановити конструкцію, яка буде зсуватися в бік. Розпашні ворота прості у виготовленні та монтажі: не потрібно ставити напрямні рейки та стежити за кріпленнями. Якщо ж стулки воріт змістили свій кут нахилу, їх завжди можна вирівняти та виправити кут належним чином.

Де використовуються розпашні ворота?

Завдяки своїй низькій вартості та універсальності вони можуть використовуватися для обмеження доступу на територію практично будь-якого об’єкту. Найчастіше вони зустрічаються в таких сферах:

  • виробничі підприємства;
  • об’єкти загального користування;
  • приватні будівлі (котеджі, дачі, заміські будинки);
  • об’єкти сільськогосподарської галузі.

Розпашні ворота автоматичні Львів

 Стандартна конструкція розпашних воріт включає в себе дві капітальні стійки, до яких кріпляться стулки. Вони можуть відкриватися як усередину, так і назовні. Спосіб відкривання може залежати від особливостей місцевості, де будуть монтуватися ворота, або від побажань замовника. Оскільки розпашні ворота мають масивні важкі стулки, вони додатково обладнуються посиленими підшипниковими  петлями, що приймають на себе основну масу полотна воріт. Це необхідно для того, щоб забезпечити плавне та безшумне відкривання.

 Електричний привід із пультом дистанційного керування став масово застосовуватися для комплектації розпашних воріт. За його допомогою вдається керувати процесом відкривання та закривання стулок на відстані. Це особливо зручно у випадках, коли не хочеться виходити з авто в дощову чи вітряну погоду. Підібрати та купити електропривід для розпашних воріт можна в нашій компанії. Ми також пропонуємо монтаж і збірку автоматики на території замовника.

 Однак до найбільш поширених сфер їхнього використання належать:

  • будівлі виробничого призначення;
  • об’єкти загального використання;
  • приватні володіння - котеджі, дачі, заміські будинки;
  • об’єкти сільськогосподарської галузі.

 Розпашні конструкції обладнуються надійним замком, який забезпечує високий рівень захисту від злому. Єдиний недолік таких воріт - це необхідність у великій кількості вільного простору для відкриття стулок. Саме тому конструкції розпашного типу переважно встановлюються на великих відкритих ділянках, де вони ніяк не перешкоджають руху людей і транспорту.

Розпашні ворота: як формується ціна?

 Ви можете придбати стандартну конструкцію або виготовлену за індивідуальними побажаннями. За необхідності ворота можуть обладнуватися системою безпеки або калиткою. Вартість формується залежно від складності стулок. Вони можуть бути глухими або з віконцями, прозорими, решітчастими, утепленими та декорованими різною фурнітурою. Навіть форма воріт може бути нестандартною - у вигляді арки. Якщо ви є прихильником класичних рішень, віддайте перевагу прямокутній конструкції.

 Калитка може виготовлятися в ролі окремого елемента або в якості деталі, інстальованої в стулку воріт. Залежно від побажань замовника, вона може комплектуватися електричним або механічним замком, який підключається до домофону. Правильно підібрані розпашні ворота можуть органічно доповнити дизайн фасаду будинку або зовнішній вигляд прилеглої території.

Де купити розпашні ворота?

 Для тих, хто планує обладнати свій гараж або територію якісними воротами, ми пропонуємо широкий асортимент продукції. Ознайомитися з різними типами конструкцій і цінами на них можна прямо на сайті. Якщо у вас виникли додаткові запитання або ви хочете уточнити умови оплати і доставки, зверніться до нашого відділу продажів. Менеджери нададуть детальну інформацію. Телефон для зв’язку з нами вказаний на сайті.

 

Показати фільтр >>
https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи