Виставковий салон
Наше портфоліо

Компанія "Lvivski" - Доставка та оплата

  Наша компанія піклується про швидку та якісну доставку готових виробів. Щоб краще виконувати це завдання, ми облаштували власний парк транспортних засобів. Він включає в себе автомобілі, що були спеціально обладнані конструкціями, які дозволяють здійснювати акуратне транспортування дверних і віконних конструкцій, воріт та інших виробів.

Варіант розрахунку
готівковий та безготівковий

Доставка по Львову та Львівській області

 Для правильної організації цього процесу ми використовуємо логістичні схеми, які розробили наші спеціалісти. Менеджери домовляються з вами про зручну дату та час доставки. Таким чином, клієнт може розраховувати на те, що товар з’явиться на його об’єкті в чітко зазначений термін.

 Ми завантажуємо транспортний засіб напередодні того дня, коли буде здійснюватися доставка. Щоб уникнути можливості скасування відправки товару, в нас регулярно виконуються планові профілактичні роботи з технічного обслуговування транспортних засобів.

 Завдяки грамотній і відповідальній організації роботи останнім часом не було зареєстровано жодного випадку, коли було пошкоджено продукцію або  затримано доставку замовлення.

Ціни на сайті вказані приблизно. Щоб дізнатися точну вартість товару, який вас цікавить, та уточнити способи оплати, зв’яжіться з нашими менеджерами. Зателефонувати до відділу продажів можна за номером, вказаним на сайті.

Показати фільтр >>
https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи