Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

 Не так давно віконні жалюзі вважалися справжньою рідкістю. Їх можна було зустріти хіба що в офісних приміщеннях та на великих підприємствах. Із часом вартість таких конструкцій знизилася настільки, що їх змогли дозволити собі пересічні споживачі. Завдяки зростанню попиту на жалюзі та ролл-штори, виробники почали пропонувати широкий асортимент рішень для будь-якого стилю інтер’єру.

Жалюзі на вікна: популярні різновиди

 Щоб сонцезахисні віконні системи мали не одноманітний дизайн, в процесі виробництва почали використовувати різні матеріали. Дизайнери також пропонують наносити різні зображення, візерунки та кольори на поверхню ролл-штор і жалюзі. Класифікація цих виробів відбувається на основі таких ознак:

 • матеріал - тканина, деревина, пластик, алюміній;
 • розміщення - горизонтальне, вертикальне, арочне;
 • спосіб кріплення - мансардне, міжрамне;
 • декоративні типи - рулонні жалюзі, плісе, римські штори, фотожалюзі, мультифактура і т.д.

 Щоб максимально звузити коло вибору, визначтеся з розміщенням і призначенням жалюзі. Підбираючи матеріал, подумайте, яку основну вимогу ви до нього висуваєте. Якщо вам потрібна міцна та практична конструкція, зверніть увагу на довговічні металеві вироби. Якщо ж вам потрібні вишукані жалюзі, що стануть справжньою прикрасою інтер’єру, радимо зупинитися на системах із натурального дерева. Сонцезахисні конструкції з тканини з’явилися порівняно нещодавно, але вже набули широкої популярності серед споживачів. Пластикові жалюзі - це недорогий варіант, який має середній термін експлуатації та не вимагає складного догляду.

Жалюзі для вікон та їхні основні переваги

На користь купівлі сонцезахисних систем виступають такі їхні властивості:

 • Компактна конструкція. Жалюзі займають мало місця, тому вікна можуть вільно відкриватися та закриватися, а на підвіконні можна розмістити вазони з квітами або інші невеликі декоративні предмети.
 • Захист від сонячних променів. Жалюзі, виготовлені з будь-якого матеріалу, чудово виконують сонцезахисну функцію. Сучасні конструкції дозволяють не лише повністю закрити потік сонячного світла до приміщення, але й частково затемнити кімнату.
 • Простота в догляді. Для очистки тканинних жалюзі від забруднень використовується пилосос. Що ж стосується металевих, дерев’яних і пластикових виробів, для догляду за ними підходить звичайна волога серветка чи ганчірка.
 • Універсальність. Жалюзі та ролл-штори можуть встановлюватися на будь-який тип віконних конструкцій - стандартні, мансардні вікна та інші.

Щоб зробити користування сонцезахисними системами більш зручним і цікавим, можна встановити дистанційне керування. Для забезпечення цієї функції потрібно обладнати їх електричним приводом.

Жалюзі виконують не лише практичну, але й декоративну функцію. При виборі врахуйте особливості оформлення вашого інтер’єру та відтінок, який домінує в приміщенні. Саме до нього слід підбирати колір жалюзі.

Яку функцію виконують сучасні ролл-штори?

Рулонні штори, на відміну від жалюзі, не мають окремих смуг-ламелів і виготовляються у вигляді цільного полотна. Серед усіх варіантів віконного декору ролл-штори користуються мало не найбільшим попитом.

До списку головних переваг рулонних штор належать:

 • легкість в експлуатації;
 • можливість декорування будь-яким фото або малюнком;
 • конструкцію можна зафіксувати в будь-якому положенні;
 • дизайн штор гармонійно поєднується зі звичайним тюлем і фіранками.

Ролл-штори можуть мати дзеркальну поверхню, від якої відбиваються сонячні промені. Виробники досягають такого ефекту за рахунок використання спеціального засобу.

Отримати допомогу у виборі жалюзі та ролетних штор можна в менеджерів нашого магазину. Щодо всіх питань звертайтеся за номером, вказаним на сайті.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи