Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

 До списку головних матеріалів, які використовуються при виробництві віконних конструкцій, належать дерево, пластик і алюміній. Металопластикові системи мають невисоку ціну та користуються найбільшим попитом серед споживачів. Дерев’яні вироби - це елітна продукція, що має високу якість, але далеко не кожен може дозволити собі таку розкіш. Алюмінієві вікна - це найбільш зносостійкий варіант, який сьогодні тільки набуває популярності. Далі ми поговоримо про те, чому надійні конструкції з алюмінію досі не стали лідером на сучасному ринку віконних систем і чи може це змінитися найближчим часом.

Вікна з алюмінієвого профілю

 Такі конструкції не потребують складного обслуговування та легко очищуються від забруднень за допомогою звичайної вологої ганчірки. Вікна з алюмінію володіють антикорозійними властивостями та, на відміну від дерев’яних конструкцій, не потребують регулярного фарбування поверхні. Алюміній - це один із найлегших матеріалів, тому за його допомогою виробники можуть створювати вікна будь-якої конфігурації. Дерево та пластик не відкривають таких широких можливостей і не підходять для виготовлення великогабаритних конструкцій.

 За своєю екологічністю алюмінієві вікна не поступаються дерев’яним. Вони не чутливі до впливу ультрафіолетових променів і не виділяють шкідливих речовин в атмосферу. Алюмінієва конструкція навіть візуально виглядає легшою, ніж аналогічні вироби з інших матеріалів. Окрім того, рама з алюмінію тонша за металопластикову та дерев’яну, тому має більш вишуканий вигляд.

Плюси та мінуси алюмінієвих вікон

Серед головних переваг вікон із алюмінієвим профілем особливої уваги заслуговують наступні:

  • вражаюча довговічність (такі конструкції можуть прослужити до 80 років);
  • абсолютна пожежобезпечність;
  • стійкість до механічних пошкоджень, корозії та деформацій;
  • простота в догляді;
  • універсальний дизайн - алюмінієві системи гармонійно поєднуються з будь-яким інтер’єром та екстер’єром будинку;
  • багатий вибір кольорів;
  • можливість замовити виготовлення конструкції за індивідуальними параметрами;
  • хороша ремонтопридатність.

 Не дивлячись на всі свої переваги, алюмінієві вікна мають  кілька суттєвих мінусів, які не дають їм посісти перше місце на ринку віконних систем. Перший мінус - це складний процес виробництва, який робить такі вікна дорожчими за металопластикові. Однак іноді краще переплатити, ніж придбати продукцію низької якості.

 Головним же недоліком алюмінію вважається його висока теплопровідність. Вона сприяє тому, що в літній період в приміщенні з алюмінієвими вікнами дуже спекотно, а взимку доводиться витрачати багато грошей на опалення. Частково усунути цю проблему змогли сучасні виробники. Вони почали використовувати теплоізолюючі вкладки та комбінувати алюміній із іншими матеріалами. Найбільш оптимальний варіант - це дерево-алюмінієві вікна. Такі конструкції мають дерев’яну раму з алюмінієвими накладками. Таким чином, вони поєднують у собі всі переваги алюмінієвих і дерев’яних систем, не переймаючи на себе їхніх недоліків.

Алюмінієві віконні системи: типи

Залежно від особливостей алюмінієвого профілю, конструкції поділяються на наступні різновиди:

  • вікна з теплого алюмінію - виготовляються з використанням термовставок, які дозволяють затримувати тепло в спеціальних камерах, та можуть встановлюватися в житлових приміщеннях;
  • холодні алюмінієві вікна - хороший варіант для засклення балконів і лоджій, а також інших приміщень, які не опалюються (конструкції з холодного алюмінію також можуть використовуватися в якості перегородок в опалюваних приміщеннях).

 Якщо ви збираєтеся купити алюмінієві вікна у Львові, ознайомтеся з вигідними пропозиціями, представленими на нашому сайті. Щоб отримати допомогу у виборі, зв’яжіться з нашим відділом продажів. Контактна інформація вказана у верхній частині сайту.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи