Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

 Вважається, що попит на дерев’яні вікна поступово йде на спад, оскільки їхнє місце впевнено займають металопластикові конструкції. Це твердження частково справедливе, однак класичні віконні системи з дерева не втратили своєї актуальності і в наш час. Переважно їх встановлюють прихильники натуральних та екологічних матеріалів, а також люди, що цінують вишуканий естетичний вигляд деревини.

Дерев’яні вікна - класика, що не виходить із моди

 Головна перевага натурального дерева - це екологічність і безпека для здоров’я. Дерев’яні вікна - це єдині конструкції, що забезпечують цілодобову природну мікроциркуляцію повітря в приміщенні. Вона відбувається навіть тоді, коли вікна щільно закриті. В кімнаті, де встановлені дерев’яні конструкції, постійно зберігається оптимальний рівень вологості.

 Як би дивно це не звучало, але деревину можна вважати пожежостійким матеріалом. Справа в тому, що вона не займається під впливом вогню, а повільно обвуглюється. В процесі горіння в атмосферу не виділяється жодних шкідливих речовин.

 Окрім вражаючих експлуатаційних характеристик, дерево приваблює покупців своїми естетичними властивостями. Воно універсальне та добре вписується не лише до класичного стилю інтер’єру, але й до більшості інших стилів. Наявність дерев’яних елементів автоматично робить приміщення більш теплим і затишним. У той час як білі пластикові деталі часто асоціюються з офісним приміщенням, дерев’яні вироби навіть у комерційному приміщенні здатні створити домашню атмосферу.

Як вибрати дерев’яні вікна у Львові?

Якщо ви вже почали пошук віконної конструкції для свого будинку, то напевно помітили, що виробники пропонують надзвичайно широкий вибір моделей і конфігурацій. При цьому дуже рідко зустрічаються варіанти, що в справедливому співвідношенні поєднують у собі ціну та якість. Щоби правильно вибрати дерев’яне вікно, зверніть увагу на наступні критерії:

  • Технологія виробництва. Сьогодні використовується значно більш досконале обладнання та технології, що дозволяють випускати продукцію найвищої якості. Щоб віконна рама мала кращу стійкість до деформацій, при її виготовленні стали використовувати тришаровий клеєний брус. Рівна поверхня без сучків - це одна з найбільш помітних ознак якості дерев’яного вікна.
  • Склопакет. Ця частина віконної конструкції визначає, який рівень тепло- та шумоізоляції в приміщенні зможе забезпечити конкретне вікно. Врахуйте це при виборі.
  • Матеріал, із якого виготовлена рама. При виробництві вікон можуть використовуватися як хвойні, так і листяні породи деревини. Конструкції з хвойного масиву (сосни або ялинки) мають відносно низьку вартість і не такий тривалий термін експлуатації, як вікна з листяних порід деревини. Найбільш якісними вважаються конструкції з модрини або дуба, що відрізняються бездоганними експлуатаційними характеристиками та помітно вищою вартістю.
  • Фурнітура. Дерев’яні вікна можуть обладнуватися механізмом вертикального або горизонтального відкривання стулок. Вони мають такий само широкий набір фурнітури, як і пластикові системи.

Якщо ви не можете самостійно підібрати віконну конструкцію для свого будинку, зверніться за кваліфікованою допомогою до наших менеджерів. Ми підберемо найбільш оптимальний варіант для вашого об’єкту та підкажемо, як заощадити кошти. Ознайомитися з асортиментом продукції, яку пропонує наш магазин, можна в онлайн-каталозі. Щоб отримати більш детальну інформацію, зателефонуйте до відділу продажів за номером, вказаним у верхній частині сайту.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи