Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

двері ЛьвівЯк вибрати міжкімнатні двері?

Вибір міжкімнатних дверей не завжди простий, адже серед розмаїття моделей важко обрати необхідне.

Крім того, що міжкімнатні двері повинні бути красивими та доповнювати загальний інтер'єр квартири, важливо також щоб вони були якісними і прослужили довгі роки. Ми зібрати перелік важливих моментів, на які варто звернути увагу при виборі міжкімнатних дверей.

Особливості конструкції

Крім традиційних розпашних моделей, сьогодні можна придбати відсувні, маятникові, купе, складні та інші види дверних конструкцій у кімнату - їх тип обирають виходячи із площі кімнати та її архітектурних особливостей.

Стиль та дизайн

Сьогодні нескладно підібрати таку модель кімнатних дверей, яка максимально відповідатиме стилю оформлення Вашої оселі (класичні, модерн, хай тек і т.д.). Самі полотна можуть мати декоративні вставки чи бути суцільними.

Матеріал виготовлення

Сучасні кімнатні двері вражають не лише різноманіттям красивих дизайнів, а й матеріалами, з яких їх виготовлено:

  • масив дерева;
  • МДФ, ДСП;
  • пластик;
  • скло;
  • метал.

Матеріали часто комбінують між собою, тому можна зустріти конструкції із вставками - до прикладу, дерев'яні зі скляними елементами на полотні.

Обробка деревини

Якщо Ви обрали двері із деревини, то зверніть увагу на якість обробки - поверхня полотна повинна бути максимально гладенькою і без видимих дефектів. За обробкою двері можуть бути:

  • шпоновані;
  • ламіновані;
  • фарбовані/лаковані;
  • покриті емаллю.

Розмір

Дверна конструкція повинна максимально відповідати проходу у стіні, тому для визначення необхідних розмірів краще замовити послуги професійного замірника.

Виробник

У більшості дверних салонів сьогодні можна зустріти конструкції як від українських, так і від європейських виробників. Обираючи двері за виробником, ознайомтесь із необхідними сертифікатами якості - надійні виробники не додають при виробництві шкідливих речовин, що особливо актуально, якщо із Вами мешкають діти чи домашні тварини.

Якщо разом із кімнатними дверима Ви плануєте замінити вхідні двері, то краще вибирати конструкції різного призначення у одного виробника - так можна підібрати їх у максимально схожому стилі та дизайні.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи