Виставковий салон
Наше портфоліо

Компанія “Lvivski” - металеві вхідні двері

 Компанія “Lvivski” - це підприємство, для якого основним напрямком діяльності є виготовлення металевих дверей. Виробництво здійснюється за налагодженою технологією, що включає в себе цикл, розбитий на кілька операцій. Можливість виникнення браку деталей вдалося виключити завдяки тому, що кожен конструктивний елемент виготовляється з використанням новітнього обладнання європейського зразка. Отвори під замки та ригелі пробиваються з точністю до міліметра, а кінцева конструкція має ідеальну геометрію.

 Ми постачаємо продукцію організаціям різного спрямування, приватним та юридичним особам. Заслужити хорошу репутацію та багато позитивних відгуків нам вдалося завдяки використанню матеріалів першокласної якості. Щоб максимально відповідати потребам сучасного ринку, ми випускаємо дверні конструкції різних цінових категорій. Таким чином, нашу продукцію можуть дозволити собі клієнти з різним бюджетом.


Окрім основної продукції, на нашому сайті також можна замовити такі товари:

  • вікна (з пластику, дерева та алюмінію);
  • підлогове покриття (паркетну дошку та ламінат);
  • ворота та автоматику до них;
  • дверну фурнітуру.

Ми надаємо послуги в комплексі. Ви можете замовити не лише металеві двері, але й доставку по Львову та Львівській області. Щоб зв’язатися з нашим відділом продажів, телефонуйте за номером, розміщеним у розділі “Контакти”.

 

 
Показати фільтр >>
https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи