Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат Medium V4 Дуб Кортон натуральний

235845
569 грн
569 грн
Купити
Фаска: без фаски
Навантаження: 32 клас
Товщина: 8 мм
Розмір: 192x1292 мм
Виробник: Egger

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Ламінат Medium V4 Дуб Кортон натуральний - товщина: 8 мм, фаска: без фаски


Ламінат Medium V4 Дуб Кортон натуральний - декор ламінованого покриття для підлоги з сучасної імітацією деревини дуба з яскраво вираженими білими порами.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Звичний колір Дуба і яскраво виражені білі пори надають цьому підлогового покриття класичний вид. Цей декор ідеально підходить для створення дизайну інтер'єрів, не схильного до змін моди. За рахунок вузьких мостин з фасками, що йдуть по всьому їх периметру, підлога виглядає як дерев'яний паркет. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики.За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи