Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат Medium V4 Дуб Хантон світлий

644868
569 грн
569 грн
Купити
Фаска: 4V
Навантаження: 32 клас
Товщина: 10 мм
Розмір: 192x1292 мм
Виробник: Egger

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Ламінат Medium V4 Дуб Хантон світлий - товщина: 10 мм, фаска: 4V


Ламінат Medium V4 Дуб Хантон світлий - ламіноване покриття підлоги в декорі Дуб Хантон світлий має дуже природний малюнок деревини в різноманітній кольоровій гамі і рустикальний характер.


Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Виразний малюнок декору з суками і тріщинами підкреслює рустикальний характер статі і ідеально підходить для створення в житлових приміщеннях стилю, який передбачає єднання з природою. Структура поверхні, що забезпечує високу ступінь опору ковзанню, особливо добре підходить для житлових приміщень або робочих зон з нормальною ступенем експлуатації, де важлива безпека і впевненість при ходьбі. За рахунок беськлєєвой замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання. Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи