Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат Medium V4 Дуб Даннінгтон темний

286386
569 грн
569 грн
Купити
Фаска: 4V
Навантаження: 32 клас
Товщина: 10 мм
Розмір: 135x1292 мм
Виробник: Egger

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Ламінат Medium V4 Дуб Даннінгтон темний - товщина: 10 мм, фаска: 4V


Ламінат Medium V4 Дуб Даннінгтон темний. Дуб Даннінгтон темний - це класичний декор з дуже натуральною імітацією деревини дуба темного відтінку.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Темно-коричневий відтінок підкреслює класичний вигляд деревини дуба і надає підлогового покриття дуже природний зовнішній вигляд. За рахунок вузьких мостин з фасками, що йдуть по всьому їх периметру, підлога виглядає як дерев'яний паркет. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики. За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи