Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат Egger Long V4 [P] Дуб Рейдон коричневий

129754
707 грн
707 грн
Купити
Фаска: 4V
Навантаження: 32 клас
Товщина: 10 мм
Розмір: 245x2050 мм
Виробник: Egger

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Ламінат Egger Long V4 [P] Дуб Рейдон коричневий - товщина: 10 мм, фаска: 4V


Ламінат Egger Long V4 [P] Дуб Рейдон коричневий - привабливий декор, що імітує деревину дуба з класичної текстурою.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. За рахунок яскравого зовнішнього вигляду деревини дуба класичного кольору підлогове покриття виглядає сучасно і ідеально підходить для створення дизайну інтер'єрів, не схильного до змін моди. Довгі мостини дуже добре підходять для оформлення великих приміщень. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики. За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи