Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат Kingsize V0 Дуб Кліфтон білий

525895
592 грн
592 грн
Купити
Фаска: без фаски
Навантаження: 32 клас
Товщина: 8 мм
Розмір: 327x1291 мм
Виробник: Egger

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Ламінат Kingsize V0 Дуб Кліфтон білий - товщина: 8 мм, фаска: без фаски


Ламінат Kingsize V0 Дуб Кліфтон білий - має натуральний дерев'яний смугастий малюнок елегантного світлого відтінку.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. За рахунок яскраво виражених смуг світлих кольорів в текстурі Дуба це підлогове покриття здається легким і ідеально підходить для створення стриманого дизайну інтер'єрів. Особливо добре малюнок декору видно на мостинах великого формату. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики. За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи