Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат Kingsize Aq+ V4 Цемент Фонтіа сірий

602939
776 грн
776 грн
Купити
Фаска: 4V
Навантаження: 32 клас
Товщина: 8 мм
Розмір: 327x1292 мм
Виробник: Egger

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Ламінат Kingsize Aq+ V4 Цемент Фонтіа сірий - товщина: 8 мм, фаска: 4V


Ламінат Kingsize Aq+ V4 Цемент Фонтіа сірий. Бетон Фонте сірий - цей виконаний у сірому кольорі декор ламінованого покриття є імітацією бетону.


Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. За рахунок автентичного вигляду бетону підлогове покриття ідеально підходить для створення сучасного дизайну інтер'єрів, а також для обшивки стін. Вологостійкі ламіновані підлогові покриття Aqua + гігієнічні і комфортні.Вони ідеально підходять для ванних кімнат, прихожих або кухонь. Великий формат планок "Kingsize" є оптимальним варіантом для великих приміщень і додатково вибрані фаски на планках надають покриттю підлоги вигляду керамічної плитки. Ламінат PRO Aqua + значно дешевший, ніж плитка, і його можна очищати за допомогою парового очищувача. За рахунок безклейової замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.


Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях діє гарантія на весь термін служби цієї продукції.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи