Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат Classic V0 Дуб Талланд натуральний

548696
336 грн
336 грн
Купити
Фаска: без фаски
Навантаження: 32 клас
Товщина: 8 мм
Розмір: 192x1292 мм
Виробник: Egger

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Ламінат Classic V0 Дуб Талланд натуральний - товщина: 8 мм, фаска: відсутня


Ламінат Classic V0 Дуб Талланд натуральний - креативний декор з імітацією торцевої деревини, виконаний у вигляді двосмугової дошки.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Завдяки сучьям медового відтінку в малюнку декору з імітацією натуральної деревини дуба, виконаної у вигляді двосмугової дошки, підкреслюється природність і створюється ефект зношеності в дизайні інтер'єру. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики. За рахунок безклеєвої замкової системи JUST clic! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи