Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат Classic Aq+ V4 Дуб Веллі копчений

750968
712 грн
712 грн
Купити
Фаска: 4V
Навантаження: 33 клас
Товщина: 8 мм
Розмір: 192x1292 мм
Виробник: Egger

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Ламінат Classic Aq+ V4 Дуб Веллі копчений - товщина: 8 мм, фаска: 4V


Ламінат Classic Aq+ V4 Дуб Веллі копчений. Дуб Веллі димчастий - світлий декор ламінованого покриття для підлоги, в образі якого природна природність проявляється не дуже яскраво.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Гармонійна, дуже природна репродукція світлої деревини дуба з чорними тріщинами виглядає дуже елегантно і ідеально підходить для оформлення житлового приміщення в скандинавському стилі. Вологостійкі ламіновані підлогові покриття Aqua + гігієнічні і комфортні. Вони ідеально підходять для ванних кімнат, прихожих або кухонь. Структура поверхні, що забезпечує високу ступінь опору ковзанню, особливо добре підходить для приміщень, де важлива безпека і впевненість при ходьбі. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO Aqua + значно дешевше, ніж плитка, і їх можна очищати за допомогою парового очищувача. За рахунок безклейової замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи