Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат Classic Aq+ V4 Дуб Халфорд синій

168763
712 грн
712 грн
Купити
Фаска: 4V
Навантаження: 33 клас
Товщина: 8 мм
Розмір: 192x1292 мм
Виробник: Egger

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Ламінат Classic Aq+ V4 Дуб Халфорд синій - товщина: 8 мм, фаска: 4V


Ламінат Classic Aq+ V4 Дуб Халфорд синій. Дуб Халфорд синій - це декор ламінованого покриття для підлоги з сучасної імітацією деревини темного відтінку в стилі «Вінтаж».
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Декор з імітацією дуба в актуальному синьому кольорі набуває приємний контраст за рахунок ефекту зношеності матеріалу і додає приміщенню вінтажний характер. Вологостійкі ламіновані підлогові покриття Aqua + гігієнічні і комфортні. Вони ідеально підходять для ванних кімнат, прихожих або кухонь. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO Aqua + значно дешевше, ніж плитка, і їх можна очищати за допомогою парового очищувача.
За рахунок безклейової замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях діє гарантія на весь термін служби цієї продукції.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи