Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Еггер PRO Classic V4 Горіх Ленглі світлий

630995
380 грн
380 грн
Купити
Горіх Ленглі світлий - це декор з елегантною імітацією деревини горіха світлого відтінку.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Горіх - це класика серед деревних декорів. Світла колірна гамма робить його легким і елегантним. V-образна фаска, що йде по периметру панелей, надає їм вид мостин з натурального дерева. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики. За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Еггер PRO Classic V4 Горіх Ленглі світлий - товщина: 8 мм, фаска: відсутня

Еггер PRO Classic V4 Горіх Ленглі світлий - - це підлогове покриття високої якості, що відповідає вимогам безпеки, екологічності, надійності і довговічності. Еггер PRO Classic V4 Горіх Ленглі світлий - виготовляється на високоточному сучасному обладнанні. Завдяки собою технології пресування шарів ламінат стійкий до механічних пошкоджень, ударних навантажень. У домашніх умовах витримує дуже інтенсивне навантаження при експлуатації: підійде для великої родини. Покриття добре переносить вплив ультрафіолету, хімічних речовин, перепади температур.

Структура матеріалу Еггер PRO Classic V4 Горіх Ленглі світлий

Еггер PRO Classic V4 Горіх Ленглі світлий складається з 4 послідовно розташованих шарів: -Нижній стабілізуючий шар з балансування паперу зі смоляний просоченням. Компенсує поверхневий натяг верхніх паперових шарів, захищає несучий шар від проникнення вологи знизу.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи