Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Еггер PRO Classic V4 Дуб паркетний темний

959547
380 грн
380 грн
Купити
Дуб паркетний темний - рустикальний декор у вінтажному стилі, що імітує деревину дуба.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Яскравий малюнок деревини дуба, що нагадує дощату підлогу, дуже добре підходить для створення креативного дизайну інтер'єру. V-образна фаска, що йде по периметру панелей, надає їм вид мостин з натурального дерева. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики. За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Еггер PRO Classic V4 Дуб паркетний темний - товщина: 8 мм, фаска: в наявності

Еггер PRO Classic V4 Дуб паркетний темний - - це підлогове покриття високої якості, що відповідає вимогам безпеки, екологічності, надійності і довговічності. Еггер PRO Classic V4 Дуб паркетний темний - виготовляється на високоточному сучасному обладнанні. Завдяки собою технології пресування шарів ламінат стійкий до механічних пошкоджень, ударних навантажень. У домашніх умовах витримує дуже інтенсивне навантаження при експлуатації: підійде для великої родини. Покриття добре переносить вплив ультрафіолету, хімічних речовин, перепади температур.

Структура матеріалу Еггер PRO Classic V4 Дуб паркетний темний

Еггер PRO Classic V4 Дуб паркетний темний складається з 4 послідовно розташованих шарів: -Нижній стабілізуючий шар з балансування паперу зі смоляний просоченням. Компенсує поверхневий натяг верхніх паперових шарів, захищає несучий шар від проникнення вологи знизу.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи