Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Еггер PRO Classic V4 Дуб Муром

283166
380 грн
380 грн
Купити
Фаска: 4V
Навантаження: 32 клас
Товщина: 8 мм
Розмір: 192x1292 мм
Виробник: Egger

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Еггер PRO Classic V4 Дуб Муром - товщина: 8 мм, фаска: 4V


Еггер PRO Classic V4 Дуб Муром - гармонійна репродукція деревини дуба природного кольору з яскраво вираженими суками і тріщинами.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Відповідний для інтер'єрів в скандинавському стилі пом'якшений малюнок декору світлого дуба з декількома сучками і тріщинами виглядає стримано і затишно. V-образна фаска, що йде по периметру панелей, надає їм вид мостин з натурального дерева. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики.За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи