Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Еггер PRO Classic V4 Дуб Чезена пісочно-бежевий

180409
380 грн
380 грн
Купити
Дуб Чезена пісочно-бежевий - це декор ламінованого покриття для підлоги, що представляє собою репродукцію натуральної деревини дуба теплого природного відтінку.
Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO високоякісні, екологічні та завжди сучасні. Малюнок декору цього дуже природного і яскравого Дуба з характерними, добре вираженими суками в світлій колірній гамі ідеально підходить для оформлення житлових приміщень в природному стилі. V-подібна фаска, що йде по периметру панелей, надає їм вид мостин з натурального дерева. Ламіновані підлогові покриття EGGER PRO підходять для різних сфер застосування у всіх житлових і громадських приміщеннях з помірним ступенем експлуатації, таких як офіси і бутики. За рахунок безклеєвої замкової системи UNI fit! для монтажу цих підлогових покриттів можна використовувати «плаваючий» спосіб укладання.
Зробіть вибір на користь підлогового покриття, яке довгі роки буде зберігати відмінний зовнішній вигляд, і довірте укладання професіоналу. При використанні в житлових приміщеннях гарантія на продукцію діє протягом 20 років.

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Еггер PRO Classic V4 Дуб Чезена пісочно-бежевий - товщина: 8 мм, фаска: 4V

Еггер PRO Classic V4 Дуб Чезена пісочно-бежевий - - це підлогове покриття високої якості, що відповідає вимогам безпеки, екологічності, надійності і довговічності. Еггер PRO Classic V4 Дуб Чезена пісочно-бежевий - виготовляється на високоточному сучасному обладнанні. Завдяки собою технології пресування шарів ламінат стійкий до механічних пошкоджень, ударних навантажень. У домашніх умовах витримує дуже інтенсивне навантаження при експлуатації: підійде для великої родини. Покриття добре переносить вплив ультрафіолету, хімічних речовин, перепади температур.

Структура матеріалу Еггер PRO Classic V4 Дуб Чезена пісочно-бежевий

Еггер PRO Classic V4 Дуб Чезена пісочно-бежевий складається з 4 послідовно розташованих шарів: -Нижній стабілізуючий шар з балансування паперу зі смоляний просоченням. Компенсує поверхневий натяг верхніх паперових шарів, захищає несучий шар від проникнення вологи знизу.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи