Виставковий салон
Наше портфоліо
Показати фільтр >>

Ламінат Kaiserhoff SX-812

Ламінат Kaiserhoff SX-812Ламінат Kaiserhoff SX-812
772407
483 грн
478 грн
478 грн
Купити
Фаска: 4V
Навантаження: 32 клас
Товщина: 8 мм
Розмір: 403x806 мм
Виробник: Kaiserhoff

Доставка від 200 грн в межах Львівської області.

Оплата — готівка.

Ламінат Kaiserhoff SX-812 - товщина: 12,3 мм, фаска: в наявності


Ламінат Kaiserhoff SX-812 - це підлогове покриття високої якості, що відповідає вимогам безпеки, екологічності, надійності та довговічності. Ламінат Kaiserhoff SX-812 виготовляється за допомогою високоточного сучасного обладнання. Завдяки технології пресування шарів ламінат стійкий до механічних пошкоджень та ударних навантажень. У домашніх умовах витримує інтенсивне навантаження при експлуатації, підійде для великої родини. Покриття добре переносить вплив ультрафіолету, хімічних речовин, перепади температур. Виготовлення за технологією DPL. Функціональність і індивідуальність. Ламінат художній, вологостійкий. Підходить для очищення миючими машинами. Захист від вологи Aqua-Protect, ідеально підходить для приміщення з високою вологістю.


Структура матеріалу ламінату Kaiserhoff SX-812


Ламінат Kaiserhoff SX-812 складається з 4-х послідовно розташованих шарів. Нижній стабілізуючий шар має смоляне просочення, яке компенсує поверхневий натяг верхніх шарів і захищає несучий шар від проникнення вологи знизу.

https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri Межкомнатные двери Львов міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів пластикові вікна сейфи